جمعه, 18 فروردين 1396 22:16

داستان فصل سوم سریال گوزل (بخش آخر)

وصیت نامه ی هارون همه را شوکه کرد. او با واگذاری کل سهامش به اوزان، راه را برای او باز کرد تا راحت تر بتواند با دمیر شراکت کند. جهان به سرعت تصمیم به تغییر این وضعیت گرفت اما پیش از او دمیر با اوزان صحبت و او را متقاعد کرده بود که با او شریک شود. رفتارهای اخیر غزل هم جهان و هم دلارا را مشکوک کرده بود. این مسئله جهان را بر آن داشت که به تعقیب غزل بپردازد. از طرفی دمیر هم شک کرده که آسو و آزرا با همکاری هم درصدد تله گذاشتن برای وی برآمده اند.
غزل یک پیشنهاد ازدواج غیرمنتظره از دمیر دریافت می کند. او با اینکه دمیر را به درستی نمی شناسد از این پیشنهاد بسیار خوشحال شده و به سرعت قبول می کند. اما وقتی این دو نفر بار دیگر یکدیگر را ملاقات می کنند کسی که کمتر از همه انتظار دارند منتظر آنهاست. جهان وقتی درمیابد که غزل به طور پنهانی دمیر را در مزرعه ملاقات می کند از عصبانیت دیوانه می شود. او دمیر را به مرگ تهدید کرده و غزل را در خانه زندانی می کند. دلارا از شنیدن این رابطه ی خطرناک کاملا شوکه شده و با دیدن حلقه در انگشت غزل از کوره در می رود.
وقتی دمیر می بیند که هیچ دسترسی به غزل ندارد از آسومان کمک می گیرد. آسومان دوباره به عمارت بازمی گردد و تلفنی که دمیر به او داده را به غزل می رساند. آنها اکنون شروع به مکالمه مجدد با یکدیگر کرده اند. جهان و دلارا که در را به روی غزل قفل کرده اند کاملا از آنچه در پشت سرشان در حال وقوع است بی خبرند. در همین هنگام جهان با مشکلات اوزان نیز دست به گریبان است. وقتی جهان می فهمد که اوزان شروع به قمار کرده او را در حین انجام این کار گیر می اندازد.

 

اوزان که نمی داند چه خطری او را تهدید می کند از اینکه دردناک ترین روز زندگی اش در راه است بی اطلاع است. وی شب را با زنی می گذراند و وقتی صبح در کنار او بیدار می شود او را مرده در بستر می یابد. او سریعا به جهان زنگ می زند و ماجرا را برای او می گوید. جهان می فهمد که آن زن پیش از مرگ مواد مصرف کرده است اگرچه اوزان چیز زیادی از شب گذشته را به خاطر نمی آورد. این فراموشی اوزان جهان را می ترساند. کریمان که با جان حشمت به خرید رفته بوده ناگهان در می یابد که جان گم شده است. او که جرات گفتن این قضیه را به اوزجان ندارد به اداره ی پلیس رفته و از آنها کمک می گیرد. پلیس فورا با اوزجان تماس گرفته و او را به اداره پلیس احضار می کند. آنها همه جا را می گردند اما اثری از جان حشمت نیست.

وقتی جهان درگیر مشکل اوزان است، غزل یک نامه ی خداحافظی نوشته و از عمارت فرار می کند. زمانیکه مراسم عروسی در جریان است دلارا خود را به آنجا رسانده و به آنها می گوید که اجازه این کار را ندارند. در این هنگام سر و کله ی راحمی پیدا می شود. ظاهرا تنها راهی که برای متوقف ساختن این ازدواج وجود دارد حذف دمیر است. اسلحه به سمت دمیر نشانه رفته و شلیک می کند. دمیر بر زمین افتاده و در دریایی از خون خود فرو می غلتد. او در بیمارستان بستری شده و جان سالم به در می برد. جهان به غزل اولتیماتوم می دهد که اگر به عمارت بازنگردد خانواده اش را از دست خواهد داد. غزل برمی گردد اما به تماس پنهانی با دمیر ادامه می دهد.

 

دلارا با اکرام بیک صحبت کرده و به دلیل رفتار بد گذشته اش از او طلب بخشش می کند. او در میابد که مدت زیادی از عمر پدرش باقی نمانده و به زودی او را از دست خواهد داد. آیسو مورد عمل جراحی قرار می گیرد و حالش رو به بهبود می رود. دمیر که به طرز دیوانه واری عاشق غزل شده می رود که با جهان رو به رو شود. او سعی می کند که به جهان توضیح دهد تا چه حد عاشق غزل است. جهان به او می گوید که دست از سر غزل بردارد وگرنه تنها یکی از آن دو زنده خواهد ماند. همچنان که غزل برای آینده با دمیر نقشه می کشد متوجه واقعیتی درباره ی دمیر می گردد. آسو در صحبت هایش با دلارا و جهان اعتراف می کند که دمیر قاتل هارون بوده است. او درمیابد که دمیر آن مردی نیست که او گمان می کرده اما دیگر خیلی دیر است. دمیر دیگر به جرم قتل آزرا توسط پلیس دستگیر شده است. در این هنگام اوزان نیز متوجه چهره ی واقعی یاووز می شود.

 

سه سال می گذرد و صحنه ای از عمارت جهان و دلارا نشان داده می شود. جهان و دلارا تصمیم به ازدواج گرفته و اکنون روز عروسی آنهاست. آسومان به همراه آذرخش وارد می شود و رابطه اش با دلارا بسیار دوستانه به نظر می رسد. ظاهرا کریمان و اوزجان نیز با آنها زندگی می کنند. دمیر نیز در همان روز آزاد شده و جهان از قبل فکر همه جا را کرده است. او افرادش را به سراغ دمیر فرستاده و همه ی آنها را قتل عام می کند. یاووز نیز توسط افراد جهان کشته می شود. در مراسم عروسی همه در کنار هم خوشحال و خوشبختند... پایان

 

کدامیک از سریال های جدید را بیشتر می پسندید؟
کدامیک از سریال های جدید را بیشتر می پسندید؟
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

1 نظر

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید