دوشنبه, 30 اسفند 1395 00:00

بیوگرافی کامل "خدیجه شندیل" کاراکتر "الیف" در سریال "دست سرنوشت"

خدیجه شندیل (کاراکتر دیلا خانم و الیف) در 2 آگوست 1983 در خانواده ای مسلمان در استانبول ترکیه به دنیا آمد. مادر او یک زن آلبانیایی الاصل متولد استانبول و پدرش یک تسالونیکی متولد آنتالیاست. او دارای دو خواهر کوچک تر از خود است. خدیجه در خانواده ای بزرگ، شلوغ و سنتی بزرگ شد و کودکی دلپذیری را پشت سر گذاشت.

پدر خدیجه در کار ساخت و ساز بوده و مادر او گرچه شاغل نیست اما در پروژه های اجتماعی فعالیت می کند. او عاشق حیوانات است و حداقل سه روز در هفته در پناهگاه حیوانات به سر می برد. او همچنین برای حفاظت از محیط زیست و همچنین کمک به کودکان نیازمند تلاش می کند.
او نزدیک به دو سال در محضر بازیگر و خواننده ی پیش کسوت، "آلیا آلگان" درس بازیگری آموخت. او خدیجه را دختری لجباز، خونگرم و بالغ توصیف می کند که تحمل بی عدالتی، بی احساسی و بی مسئولیتی را ندارد.


او در سال 2001 در مسابقه زیباترین دختر ترکیه شرکت کرد اما موفق به کسب مقامی نشد. او در همان سال در مسابقه دختر شایسته اروپا شرکت و مقام سوم را کسب کرد. وی پس از شرکت در مسابقه زیبایی بر خلاف رقبایش که به مجری گری و مدلینگ پرداختند به تحصیلاتش ادامه داد.

خدیجه شندیل از دانشگاه آکدنیز در رشته ی مدیریت کسب و کار فارغ التحصیل شد. او با موها و چشمانی قهوه ای و قدی برابر 175 سانتی متر یکی از زیباترین بازیگران ترکیه می باشد.
خدیجه زمان بازی در سریال "وادی گرگ ها" با هم بازی اش نجاتی ساشماز (Necati Şaşmaz) وارد رابطه شد ولی طول این رابطه به یک سال هم نکشید.


 او سپس در سال 2010 با بوراک ساجیاشار (burak sağyaşar) رابطه برقرار کرد و این دوستی سرانجام 5 سال بعد در تاریخ 29 می 2015 منجر به ازدواج شد. بوراک در سریال کاراداغلار با خدیجه هم بازی بود و همین سریال بود که بانی آشنایی و عشق این دو شد. جالب اینکه خواننده ی معروف ترک "اوزجان دنیز" که در سریال دست سرنوشت با خدیجه همبازی بوده (کاراکتر قهرمان) در جشن عروسی آنها آواز خواند.


او اکنون در ماه چهارم حاملگی اش به سر می برد و طبق آخرین اخبار رسیده او و همسرش منتظر به دنیا آمدن پسرشان هستند. او برای بازی در سریال "دست سرنوشت" 10 کیلو وزن کم کرد.
از مهم ترین ویژگی های شخصیتی او می توان به اضطراب و نگرانی بیش از حد او اشاره کرد. او خودش در این باره می گوید:" من آدم خیلی نگرانی هستم. اضطراب من همیشه بالاست. همیشه نگرانم که اتفاق بدی بیفتد. در واقع نگرانی اسم وسط من است! امروز که قرار است برای اولین بار تریلر سریال پخش شود تمام دیشب را نتوانستم بخوابم. چندین بار با تپش قلب از خواب بیدار شدم. گاهی اوقات از درون حس خفگی می کنم. البته بخشی از این خفگی به خاطر بیماری آسمی است که دارم. هیجان اصلا برایم خوب نیست. با این تفاسیر بازیگری انتخاب مناسبی برای من نبود. من دنبال یک زندگی آرام و رویایی هستم. البته من ادعای بازیگری هم ندارم! من از آن تیپ آدم های پر مدعا نیستم. سریع میشکنم و زود روحیه ام را از دست می دهم. خودم را بزرگ نمی کنم، برعکس کوچک می کنم."

او و همسرش در سریال کاراداغلار با هم آشنا شدند. رابطه ی آنها کاملا لاکپشتی جلو رفت و کم کم با هم آشنا شدند. جامعه گریزی هر دوی شان آنها را به هم نزدیک تر کرد. او درباره ی خصوصیات اخلاقی همسرش اینچنین می گوید:" او صمیمیت و سادگی عجیبی دارد. وقتی با او حرف میزنم نمی توانم بر چیز دیگری تمرکز کنم. او به چهار زبان مانند زبان مادری اش صحبت می کند. او در عین اینکه سنگینی یک مرد ترک را دارد در عین حال بسیار هم شوخ طبع است. او هوش زیادی هم دارد. می توان گفت یک آدم ایده آل است. احساس می کنم یک کانال ارتباطی قوی بین ما وجود دارد."

عکسی از کودکی خدیجه و بوراک که خودش در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته

 مطالب مرتبط

نقد سریال دست سرنوشت (خیانت با پوسته ای از عشق)

بیوگرافی بگوم کوتوک ( کاراکتر دافنه در دست سرنوشت)

مریم اوزرلی شروع به یادگیری کار با اسلحه ها کرد

فحریه اوجن به بوراک: "چطور عاشقت نباشم؟" 

گیر افتادن کیوانچ تاتلیتوگ میان مادر و همسرش 

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید