جمعه, 31 ارديبهشت 1395 00:00

بیوگرافی و روابط عجیب عاشقانه ی کنان اجه

کنان اجه در 24 دسامبر 1980 در دوبی امارات متحده ی عربی به دنیا آمد. نام کامل او جاهد کنان اجه است. نام پدرش مورات و پدربزرگش تورگان اجه، فوتبالیست و مدیر سابق باشگاه ورزشی گالاتاسرای بود. او همچنین برادر زاده ی کریمان هالیس اجه، اولین ملکه ی زیبایی ترکیه است. او مدرک تئاتر و اقتصادش را از کالج دیویدسون نیویورک در سال 2004 گرفت.

او همچنین در زمان دانشجویی اش در نقش های زیادی بازی کرد. کنان زمانی که در نیویورک بود رزومه اش را به تعدادی از شرکت های سرمایه گذاری ترکیه در ایرلند فرستاد و سپس به مدت دو سال برای کار به ایرلند رفت. او 4 سال در دوبلین زندگی کرد که بیش از دو سال آن را با گرفتن بورسیه در یک شرکت انرژی فعالیت می کرد. او در ایرلند به آکادمی فیلم ایرلندی رفت تا به تحصیلش در این رشته ادامه دهد. بعد از 2 سال تحصیل شروع به کار در حیطه ی نمایش کرد.

او در سال 2009 به ترکیه برگشت و کار خود را با یک پروژه به نام " از قلبت بپرس" آغاز کرد. از آن زمان تا کنون او موفق به کسب جوایز بسیاری شده که نشان از مهارت وی در این عرصه دارد. کنان اجه علاوه بر ظاهر جذاب و دلفریب و خانواده ی مشهور و به نام، با بازی خود نیز می تواند هر بیننده ای را مسحور خویش سازد. رابطه ی کنان اجه با خدیجه اصلان (بازیگر نقش زمرد در سریال عمر گل لاله) تعجب همه را برانگیخت. اختلاف سن این دو نفر بیش از همه جلب توجه کرد. عکس های منتشر شده از این دو نفر نشان از یک رابطه ی عاشقانه و بی پروا داشت تا اینکه این رابطه سال گذشته به پایان رسید.

کنان رابطه ی تازه ای با آیدان تاش (هنرپیشه تئاتر نقش های کمدی) برقرار کرد. خدیجه سال گذشته یک روز پیش از تولد سه دختر آیدان، بیانیه ای برای کنان نوشت که تعجب او را برانگیخت. او گفت اگر چه کنان چندین بار به من خیانت کرد اما من یک نقطه ضعف دارم و آن هم کنان دوست ابدی من است. پیشینه ی روابط عاشقانه ی کنان اجه نشان می دهد که ظاهرا کنان به زنان زیبا علاقه ی چندانی ندارد.

1 نظر

 • پاسخ دهید یکشنبه, 26 شهریور 1396 21:01 فرستاده شده توسط باران

  سایتتون را به روز کنید

  به روزش کنید

  این خبرها وسریالها دیگه قدیمی شده اند

  خبرهای جدید بذارید واقعا که واقعا که واقعا که

  گزارش کردن

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید