جمعه, 28 خرداد 1395 00:00

بیوگرافی آلینا بوز کاراکتر "غزل" در سریال "گوزل"

آلینا بوز بازیگر نقش غزل در سریال گوزل، در 14 ژوئن 1998 در شهر مسکو (روسیه) به دنیا آمد. مادر او روس و پدرش ترک است. آلینا به مدت 9 سال به کلاس های تئاتر رفت و در چند تبلیغ تلویزیونی شرکت کرد. او اگر چه در مسکو به دنیا آمد اما بیشتر عمرش را در ترکیه گذراند. آلینا در رابطه با ابتدای ورودش به ترکیه گفت: "زمانی که تازه از روسیه به استانبول آمده بودم، مسلط به زبان ترکی نبودم و این برای من مشکل ساز شده بود. گاهی اوقات دوستانم مرا مسخره می کردند اما بعد از مدتی به این وضع عادت کردم و زبان ترکی را یاد گرفتم." 

قد او 1.72 سانتی متر و رنگ چشمانش سبز است. رنگ موهای او قهوه ای روشن و مذهبش مسیحی است. او در پی سوالات بیشماری که از او درباره ی نسبت فامیلی اش با مورات بوز شده پاسخ داد که او و مورات هیچ نسبتی با یکدیگر ندارند. او تعدادی دوست همیشگی دارد که مدام با یکدیگر به جاهایی مانند بیگ لو، اتیلر، بوستانجی و جاهایی از این دست می روند.

 

او علاقه ی بسیاری به حیوانات دارد و حتی می توان گفت که او یک حیوان دوست به تمام معناست. او در صفحه های اجتماعیش عکس های زیادی از خودش در حال نوازش و محبت به حیوانات را به اشتراک گذاشته است. "آلینا بوز" در مصاحبه ای که با مجله ی "این استایل" داشت، در مورد چگونگی ارتباط با فالوئرهای صفحه ی اینستاگرام خود صحبت کردو گفت: "من در مقابل کامنت های مثبت سکوت می کنم و با لایک عکس هایشان به آنها پاسخ می دهم. و اما در مقابل کامنت های منفی عکس العملی از خود نشان نمی دهم، تنها چیزی که مرا آزار می دهد نظرات منفی است که در رابطه با عقاید دینی و نژادی مطرح می شود اما سعی می کنم از کنار آنها نیز بگذرم." 

او گفته که عاشق این دنیایی ست که در آن پا نهاده، دنیای بازیگری... مادرش علاقمند است که او به تمرینات تئاترش در روسیه ادامه دهد و خودش نیز همین نظر را دارد. آلینا هیچ هدفی جز اینکه یک بازیگر خوب شود ندارد. او عکسی از خودش و مادرش را در فیس بوکش قرار داده و زیر آن نوشته: من و مادر زیبایم..

او در بخشی از سریال گوزل مجبور به تراشیدن موهای سرش شد. او در این مورد گفت که اگرچه سال هاست که موهایش را کوتاه نکرده اما اصلا از این بابت متاسف نیست و این کار باید برای نقشش انجام می شده.

 آلینا و دوست دوران کودکی اش، پس از چندین سال آن روز را مجددا بازسازی کردند.


آلینا بوز و دوست پسرش

عکسهایی از آلینا بر روی جلد مجله shape

 

 

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید