جمعه, 09 مهر 1395 00:00

بیوگرافی شفق پکدمیر بازیگر سریال"هرگز تسلیم نمی شوم"

بیوگرافی شفق پکدمیر (safak pekdemir) بازیگر سریال "هرگز تسلیم نمی شوم" در 10 ژوئن 1988 در استانبول ترکیه متولد شد. او تحصیلاتش را در دانشگاه بی کنت ترکیه و در رشته ی هنرهای زیبا به پایان رساند.


از سریال هایی که او در آنها ایفای نقش کرده می توان به کاراکتر زهرا در سریال مال ترکیه (Türk Malı) سال 2010، کاراکتر آصلی دمیرجان در سریال شک (suphe) تولید سال 2011، کاراکتر نیسان در سریال لیلی و مجنون (Leyla ile mecnun) سال 2012 و در آخر کاراکتر اجلال در سریال هرگز تسلیم نمی شوم (asla vazgecmem) سال 2015 تاکنون اشاره کرد. او همچنین در دو فیلم سینمایی به نام های سادیست (2009) و اینجیر رجلی 2 (İncir Reçeli 2) سال 2014 در نقش گیزم بازی کرد.

سریال هرگز تسلیم نمی شوم که تا کنون دو فصل از آن از شبکه show tv پخش شده در جایگاه بالایی از نظر محبوبیت قرار دارد. پخش این سریال پنجشنبه شب ها از شبکه show tv میلیون ها نفر را به پای تلویزیون می کشاند.
ورزش حرفه ای
او یک والیبالیست حرفه ایست که 8 سال در باشگاه گالاتاسرای به بازی حرفه ای در این تیم مشغول بود. او وقتی در حین یکی از بازی ها به شدت مجروح شد مجبور به ترک ورزش مورد علاقه اش شد. او اظهار می کند که شاید بتواند به صورت تفننی همچنان به ورزش اش ادامه دهد اما هرگز نمی تواند یک پشت میز نشین شود. او هیچ ورزش داخل سالنی را غیر از والیبال دوست ندارد. اما به طرز وحشیانه ای پیاده روی را دوست دارد. او عاشق راه رفتن در ساحل کاباتاش و اطراف گالاتاست.
صدای مردانه
یکی از برجسته ترین ویژگی های شفق اینست که صدای بسیار مردانه ای دارد و این صدا هر روز باعث اتفاقات بامزه در زندگی او می شود. زمانیکه با تلفن حرف می زند بیشتر اوقات او را آقا صدا می زنند. تن صدای او همواره باعث مشکلاتی بوده و هست. به عنوان مثال، او می گوید: "هرگز نمی توانم خودم را با یک صدای سوپرانو ی زنانه تصور کنم."

رابطه عاشقانه
او دو سال است که با امید کورت رابطه دارد و خودش می گوید آن دو از با هم بودن خیلی لذت می برند.


علایق
1- صحبت کردن با دوستان
2- خوابیدن در طول روز
3- بیدار ماندن در شب
4- سفر به اماکن تاریخی دور دنیا
5- والیبال
6- پیاده روی دیوانه وار

داستان "هرگز تسلیم نمی شوم" از زبان شفق
"داستان سه روح زخمی از عشق که در حال نزاع بر سر احساساتشان با یکدیگر در یک قفس طلایی اسیر شده اند. مردم با دیدن این سریال شاید شجاعت پذیرش برخی چیزها را پیدا کنند."
کاراکتر اجلال از زبان شفق
" کاراکتر اجلال زن لجبازی ست. اجلال یک زن خیلی احساساتی ست که بیش از حد عاشق ایگیت است. در زندگی اجلال کمتر چیزی هست که به اندازه ی عشق و احساساتش اهمیت داشته باشد. او وقتی چشمانش را باز می کند نام ایگیت را بر زبان می آورد و با نام ایگیت چشمانش را می بندد. او به خاطر ایگیت از خیلی چیزها چشم پوشی می کند. در عین حال، اجلال زن وسواسی، ترسو و نامطمئنی است. "

در مصاحبه ای از او در باره ی تفاوت شخصیتش با شخصیت اجلال پرسش کردند و او چنین گفت:
"من هم مانند اجلال زن یک دنده ای هستم. اما من برعکس اجلال زمانیکه احساس کنم حضورم در جایی موجب ناراحتی کسی هست آن مکان را ترک می کنم. اما در کل بین من و اجلال شباهت هایی وجود دارد." (می خندد)
نظر شفق درباره تولگاهان و امینه
"من در همین سریال با تولگاهان (کاراکتر ایگیت) و امینه (کاراکتر نور) آشنا شدم و از قبل با آنها آشنایی نزدیکی نداشتم. اما بعد از آشنایی با این دو هر دوی آنها را بسیار شیرین و بامزه یافتم. چشم بد ازشان دور!"

عکس هایی از دوران کودکی شفق پکدمیر

عکس هایی از کودکی و پدر و مادر شفق که در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته است

 

 

مطالب مرتبط

آخر سریال هرگز تسلیم نمی شوم (بخش چهارم) 

آخر سریال هرگز تسلیم نمی شوم (بخش آخر)

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید