جمعه, 03 دی 1395 00:00

داستان فصل سوم پویراز کارایل (بخش اول) + عکس

اکنون دو سال از زمان مرگ پویراز گذشته است. اگر چه مرگ پویراز بر تمام اطرافیانش تاثیر گذاشت اما این اثر بیش از همه بر روی زندگی عایشه گل سایه انداخت و او را از هم پاشید. بحری عمان که شاهد از بین رفتن فرزندانش بود اکنون حتی مرد خشن تر و سخت گیر تری شده و با سنگدلی تصمیمات انقلابی می گیرد. در این بین، ذوالفقار هم با ملتم که مرگ برادرش را باور ندارد درگیر است؛ مسئله ای که باعث ناامیدی و مشکلات روحی و جسمی در ملتم شده بر روی رابطه اش با ذوالفقار هم تاثیر گذاشته است.

عایشه گل که ضربه ی سختی از مرگ پویراز خورده، کاملا در تاریکی و ناامیدی فرو رفته و تنها چنار سایگونر است که با صبر و حوصله دستش را گرفته و سعی در برگرداندنش به واقعیت دارد. رابطه ی آنها می رود که منجر به ازدواج شود. در عین حال، یاووز، برادر چنار تصمیم دارد که برای منافع خودش با بحری و صدرالدین شراکت کند. اما مادر این دو ، نورا از اینکه با مافیا وصلت کند احساس خوشایندی ندارد. بعد از حمله ای که به چنار و عایشه گل صورت می گیرد، او حتی ناامیدتر هم می شود. اما برخلاف تمام این مسائل، این چنار و عایشه گل هستند که باید تصمیم نهایی را بگیرند. تصمیمی که توسط آنها گرفته شده و این امکان را به این دو می دهد تا زندگی تازه ای را در کنار هم شروع کنند.

جشن عروسی با حضور همه اهل خانواده آغاز می شود. جشنی که غافلگیری بزرگی در خود پنهان کرده است. بعد از دو سال از مرگ پویراز اکنون او به طور ناگهانی در جشن ازدواج عایشه گل ظاهر می شود. جهنمی که پویراز در تمام این دو سال در آن زندگی کرده و آنچه بر او گذشته، می رود که برای همه آشکار شود. اما اکنون هم پویراز و هم عایشه گل در شوک به سر می برند. متاسفانه اکنون دیگر عایشه گل ازدواج کرده و یک زن متاهل به حساب می آید و این چیزی نیست که پویراز بتواند قبول کند.
ملتم ناپدید می شود و ذوالفقار همه جا را به دنبال او می گردد. او در میابد که ملتم به دلیل تلاش برای ثابت کردن زنده بودن پویراز توسط پلیس دستگیر شده است. برادر سدات اکنون در پی گرفتن انتقام مرگ برادرش از خانواده ی عمان است. زمان رویارویی پویراز و عایشه گل فرا می رسد. به هر حال پویراز در میآبد که از چیزی که در گذشته بین شان وجود داشته چیزی باقی نمانده و باید از زندگی عایشه گل بیرون برود. او تصمیم می گیرد که پسرش سینان را گرفته و آنجا را ترک کند. اما یک غافلگیری وحشتناک انتظارش را می کشد...


پویراز و سینان که برای رفتن آماده شده اند، پس از انفجار اتوبوسی که عیسی در آن بود، ماندگار می شوند. پویراز فورا جستجو برای یافتن علت انفجار را آغاز می کند. پس از فروپاشی خانواده ی عمان در اثر اتفاق افتاده برای عیسی، اکنون زمان رویارویی بحری و پویراز فرا رسیده است. خانواده ی سایگونر از اتفاق دیگری که در شرف وقوع است و قرار است که زندگی آنها را زیر و رو کند هیچ آگاهی ندارند.


ملتم یک بار دیگر به زندان میافتد. حتی با وجود اینکه ذوالفقار سعی در آرام کردن او دارد، متوجه می شود که ملتم مدت زیادی در زندان نخواهد ماند. وقتی پویراز سرنخ هایی از حادثه ی انفجار به دست می آورد، برای اینکه بفهمد مسئولیت این اتفاق به عهده ی چه کسی است تصمیم به فداکاری بزرگی می گیرد. فداکاری ای که نه تنها عایشه گل بلکه همه را غافلگیر می کند. پویراز با وارد شدن به خانه ی سایگونر با یک هویت جعلی، عایشه گل را غافلگیر می کند. اما نه بحری و نه عایشه گل از این کار خوشحال نمی شوند. بحری که گمان می کند پویراز چیزی را از او پنهان می کند، سعی می کند که به راز او پی ببرد.


ذوالفقار از شنیدن خبر انتقال ملتم به بیمارستان سخت نگران می شود. او تصمیم می گیرد که عشقش را از بیمارستان بدزدد. تاشکافا فورا شروع به پی ریزی یک نقشه ی جدید می کند. پویراز سرنخ دیگری درباره ی سازماندهی گریشیم پیدا می کند و فورا دست به تعقیب یک خبرنگار به نام تانر می زند. اما پویراز تنها کسی نیست که به دنبال تانر است. مسائل باز هم جالب تر می شود. در هنگام تعقیب تانر، پویراز کسی را که اصلا انتظارش را نداشته می بیند. چیزی که هم او و هم عایشه گل را تحت تاثیر قرار می دهد.... ادامه دارد....

زیباترین بازیگر زن ایرانی از نظر شما کدامست؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
زیباترین بازیگر زن ایرانی از نظر شما کدامست؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

خوش تیپ ترین بازیگر مرد ایرانی از نظر شما کیست؟
خوش تیپ ترین بازیگر مرد ایرانی از نظر شما کیست؟
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

کدامیک از بازیگران زیر را به عنوان خوش تیپ ترین بازیگر مرد ترک می دانید؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
کدامیک از بازیگران زیر را به عنوان خوش تیپ ترین بازیگر مرد ترک می دانید؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

 

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید