شنبه, 04 دی 1395 00:00

داستان فصل سوم سریال گوزل (بخش اول) + عکس

جهان که تحمل از دست دادن عشق زندگی اش عایشه را در آغوش خودش نداشته، از خانواده اش دور شده و تصمیم می گیرد که شرکت را به فرزندانش سپرده و خود در روستایی دور افتاده در کنار دریا زندگی کند تا شاید بتواند آرامشش را بازیابد. اکنون که او در آنجا با خودش و گذشته اش رو در رو می شود از خطری که او را تهدید می کند بی خبر است.
مائده خانم که هر دو دختری را که عاشقانه مانند دختر خودش دوست داشته به خاطر جهان از دست داده، تنها او را مسئول این اتفاقات می داند و آتش انتقام درونش با گذشت زمان بیشتر و بیشتر شعله می کشد.

غزل که در میان یک جر و بحث با اوزگور به او چاقو زده اکنون یک دشمن مادام العمر برای خود ساخته است.
هارون و دلارا که مشغول جشن گرفتن ازدواجشان در عمارتی هستند که اکنون نام ارگووان را دارد، یک مهمان ناخوانده از آمریکا دارند که با رسیدنش آنها را غافلگیر می کند. او کسی نیست جز آسومان، خواهر بزرگتر دلارا که برای خرابکاری آمده و برای رسیدن به این هدف غزل را به عنوان نزدیک ترین دوستش انتخاب می کند.


جانسو که مخفیانه با دنیز ازدواج کرده؛ به خانواده اش اطلاع می دهد که باردار است. با این خبر خوشحال کننده، اوزجان کنترل خود را از دست می دهد و بازهم خودش را به دردسر می اندازد. در همین زمان جهان می رود که توسط مائده قربانی شود. مائده که نقشه ی انفجار قایق جهان را به منظور کشتن او طرح ریزی کرده بود در میابد که جهان سالم و زنده است . او همچنین متوجه می شود که باعث مرگ یک بچه شده است. در عین حال، مائده که در دام اوزان می افتد گمان می کند که غزل نیز در این نقشه دست داشته است.


جهان برای شناسایی جسد پدرش (راحمی) به استانبول بر می گردد. آسومان که متوجه نقطه ضعف های غزل شده اکنون به راحتی می تواند او را کنترل کند. او همچنین رابطه ی نزدیکی با دشمن دیگر دلارا یعنی جانان برقرار کرده است. رفتار ناشی از حسادت هارون موجب ناراحتی دلارا می شود. وقتی دلارا با جهان ملاقات می کند، آسومان گمان می کند که فرصت مناسب برای ضربه زدن به دلآرا را یافته است.
برخلاف همه که از خبر بارداری جانسو خوشحالند، دکتر او احساس نگرانی می کند. وقتی دکتر خبر را به دنیز می دهد او از ترس به لرزه می افتد و جانسو دنبال راهی می گردد تا از پدرش طلب بخشش کند. اوزان به او کمک می کند تا با جهان روبرو شود. اکنون پدر دنیز، برهان، در حال برقراری صلح با اوزجان است.


بیماری جانسو موجب نزدیک شدن دلآرا و جهان به یکدیگر می شود. دلآرا که از ماندن خواهرش در عمارت احساس ناراحتی می کند از شنیدن خبری که وکیلش به او میدهد سخت غافلگیر می شود. ظاهرا آسومان قصد ترک استانبول و یا عمارت را ندارد. او اکنون که غزل را تحت کنترل خود دارد تصمیم دارد تا با اوزان نیز همین کار را بکند.
بیماری جانسو باعث نزدیک شدن دنیز و جهان به یکدیگر می شود. جهان این مسئله را با دلآرا در میان می گذارد و اکنون هر دوی آنها یک درد مشترک دارند. اما این ملاقات های گاه و بیگاه جهان و دلآرا برای هارون قابل تحمل نیست.
اکنون که رابطه ی جهان و دنیز بهتر شده، وقت آن رسیده تا چیزهای بیشتری در باره ی پدرش برهان بداند. در عین حال برهان از اوزجان می خواهد تا جاسوسی جهان را برای او بکند و هر چه را می فهمد بدون معطلی برای او بازگو کند.


دلارا تنها یک شرط برای ازدواج با هارون داشته و آن هم کنار گذاشتن مائده از زندگیشان است. به علاوه هارون از توجه بیش از حد آسومان به خودش احساس ناراحتی می کند. وقتی دلآرا به گفتگوی هارون و آسومان گوش می دهد از عصبانیت دیوانه می شود.
برهان برای بازگرداندن پسرش با جانسو ملاقات می کند. تصادف جانسو مشکلات پزشکی اش را دو چندان می کند. برهان بیک قصدی برای تسلیم شدن ندارد. اگر چه دنیز به بیگناهی پدرش ایمان دارد اما رازهای دیگری هستند که برای او افشا می شوند.


غزل مرتکب اشتباه بزرگی در شرکت می شود. وقتی اوزان این موضوع را می فهمد، پی به راز دیگری درباره ی غزل و پدرش جهان نیز می برد. سلما که مدت هاست به دنبال جهان است بالاخره او را پیدا می کند و پیشنهاد شراکت به او می دهد... ادامه دارد...

کدامیک از بازیگران زیر را به عنوان خوش تیپ ترین بازیگر مرد ترک می دانید؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
کدامیک از بازیگران زیر را به عنوان خوش تیپ ترین بازیگر مرد ترک می دانید؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

خوش تیپ ترین بازیگر مرد ایرانی از نظر شما کیست؟
خوش تیپ ترین بازیگر مرد ایرانی از نظر شما کیست؟
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

زیباترین بازیگر زن ایرانی از نظر شما کدامست؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
زیباترین بازیگر زن ایرانی از نظر شما کدامست؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

 

 

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید