دوشنبه, 06 دی 1395 00:00

داستان فصل سوم سریال گوزل (بخش دوم) + عکس

جهان که گفتگوی مائده خانم را در دفتر اوزان می شنود، فورا خودش را به عمارت می رساند تا با غزل صحبت کند. غزل به قتل اوزگور اعتراف می کند. جهان تصمیم می گیرد که او را به پلیس تحویل دهد اما با ممانعت دلارا مواجه می شود. جهان از مائده می خواهد که چاقوی مورد نظر را به وی تحویل دهد. اکنون مائده فرصتی که سالها به دنبالش بوده را به دست آورده است. بیماری آیسو و مشکل غزل دلارا و جهان را به هم نزدیکتر کرده است. در این هنگام که هارون سعی می کند که در مقابل این موقعیت تازه بین دلارا و جهان صبوری نشان دهد، او همچنین باید آسومان و رفتار بی پروایش را نیز تحمل کند. آسومان که با جانان همکاری می کند، در خانه ی وی مورد حمله قرار می گیرد. آسومان که در حالت بدی قرار گرفته کسی را ندارد که بتواند از او کمک بگیرد.

بیماری آیسو هر لحظه در حال بدتر شدن است، و دیری نمی گذرد که عامل ژنتیک در بیماری وی مطرح می شود. او تصمیم جدی دارد که حتی اگر این بیماری منجر به مرگش شود، بچه را نگهدارد. بنابراین او این حقیقت را که بیماری او ژنتیکی است از خانواده اش پنهان می کند. دنیز که در میابد اوزجان برای پدرش کار می کند تا با یکدیگر کار کثیفی انجام دهند، تصمیم می گیرد تا به پدر همسرش کمک کند اما این کمک با به دردسر افتادن خودش پایان می پذیرد.
وضعیت سلامتی آیسو رو به بدتر شدن می رود. پزشکان از او می خواهند که از بچه دست بکشد اما او همچین تصمیمی ندارد. جهان که شاهد از دست دادن دخترش است دیگر نمی تواند این وضع را تحمل کند و آیسو را برای سقط جنین به بیمارستان می برد.

وقتی دلارا متوجه می شود که در گوشی تلفن همراه اش شنود گذاشته شده، هارون را سرزنش می کند. اگرچه هارون سعی می کند که بی گناهی خودش را نشان دهد اما دلارا هیچ علاقه ای ندارد که او را باور کند. هارون که به مائده خانم شک کرده نزد او می رود تا درباره ی این مسئله با وی صحبت کند. این کار هارون، مائده را مجبور می کند تا آخرین برگ برنده اش را رو کند.

جانان که به دردسر بزرگی افتاده، آسومان را نیز به همان نسبت درگیر می کند. جهان پی می برد که اوزجان اکنون آلت دست برهان شده و به علاوه این دنیز بوده که به وداد شلیک کرده است. او اکنون در صدد انتقام بر می آید. کریمان که سخت عاشق برهان بیک شده برای کمک گرفتن نزد راحمی می رود.
دستگیر شدن غزل همه را در شوک فرو می برد. وقتی غزل به قتل اوزگور اعتراف می کند، جهان با کمک میتات نزد خانواده ی اوزگور می رود. اکنون که دلارا فهمیده چاقویی که گرفته واقعی نبوده دوباره به هارون شک می کند. اینجاست که او از هارون می پرسد: "آیا تو شوهر من هستی یا دشمن من؟". با این اتفاقات کوه بزرگی میان این دو به وجود می آید که برداشتن آن زمان زیادی می طلبد.

درعین حال، وقتی جهان هارون را تهدید می کند دلارا کاری جز سکوت انجام نمی دهد و این هارون را در هم می شکند. دلارا بدون اطلاع دادن به هارون، جهان را ملاقات می کند ولی هارون او را تعقیب کرده و همه چیز را می فهمد. در همین حین، جانان و آسومان به خاطر مسئله ی الماس ها به خطر می افتند.
آیسو تصمیم خودش را گرفته است. او می خواهد که بچه اش را نگه دارد و دنیز شروع به پذیرش این مسئله می کند. برهان بیک از موقعیت بین خودش و پسرش برای عذرخواهی و صحبت کردن با آیسو استفاده می کند. آیسو که وارد ماشین برهان بیک می شود از اینکه پایان این سفر به کجا می رسد خبر ندارد. مائده یک ملاقات کننده ی غیر قابل پیش بینی دارد.


وقتی برهان بیک کنترل ماشن را از دست می دهد، ماشین به صخره برخورد می کند. ولی کسی که شاهد این تصادف باشد و یا بتواند به آنها کمک کند اطراف آنها نیست. دنیز که منتظر بازگشت آیسو از کلاس بارداری ست متوجه می شود که چیزی اشتباه است. او به جهان خبر می دهد که آیسو گم شده است. همه به دنبال آیسو می گردند اما هیچ اثری از او نیست.

 


چند ساعت بعد دنیز تماسی دریافت می کند که حاوی خبر ناراحت کننده ای برای اوست. خانواده به سرعت خودشان را به بیمارستانی می رسانند که آیسو و برهان بیک به آنجا برده شده اند اما خبرهای خوبی انتظارشان را نمی کشد. دکترها مدام درباره ی مراقبت های شدید پزشکی، مراسم تدفین، از دست دادن و تسلیت حرف می زنند...
مائده خانم یک سی دی که حاوی اعتراف غزل به قتل است را برای دلارا می فرستد.

 اما دلارا در خانه نیست و این سی دی به دست آسومان می افتد. او این سی دی را فورا برای جانان می فرستد تا به عنوان برگ برنده ای از آن بهره ببرند. سلما دستوری از جانب جهان دریافت می کند تا با کمک یک هکر نام غزل را از شرکت مخفی هارون خارج کند. اما وقتی هکر نام غزل را می شنود در شوک فرو می رود... ادامه دارد...

 

 

کدامیک از بازیگران زیر را به عنوان خوش تیپ ترین بازیگر مرد ترک می دانید؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
کدامیک از بازیگران زیر را به عنوان خوش تیپ ترین بازیگر مرد ترک می دانید؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

خوش تیپ ترین بازیگر مرد ایرانی از نظر شما کیست؟
خوش تیپ ترین بازیگر مرد ایرانی از نظر شما کیست؟
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

زیباترین بازیگر زن ایرانی از نظر شما کدامست؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
زیباترین بازیگر زن ایرانی از نظر شما کدامست؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

 

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید