یکشنبه, 19 دی 1395 00:00

داستان فصل سوم پویراز کارایل (بخش دوم) + عکس

بعد از مشاهده مرگ خبرنگار تانر، پویراز به دیدن عایشه گل می رود ولی عایشه گل حرف های پویراز در مورد چنار را باور نمی کند. ذوالفقار و ملتم ابتدا باید از پلیسی که به عمارت عمان آمده فرار کنند و سپس در محلی مخفی شوند.
صدرالدین برای شراکت با یاووز، تصمیم می گیرد بدون اطلاع پدرش دست به کار شود. اکنون که پویراز بعد از چنار وارد عمارت سایگونر می شود همه دچار سردرگمی شده اند و با حرکات شک بر انگیز پویراز، سوال هایی در ذهن عایشه گل ایجاد می شود. چنار زندانی شده و حقایق یک به یک بر او آشکار می شوند.
عایشه گل و پویراز سرانجام داستان تلخ این دوسال را می شوند و همدیگر را در آغوش می کشند اما به علت یک سوپرایز غیرمنتظره این آغوش کشیدن لحظه ای بیشتر دوام نمی یابد.

عیسی که وضعیت بدی دارد باید هر چه زودتر پیوند کبد انجام دهد اما پیدا کردن یک اهداکننده کبد مناسب کار سختی ست و زمان رو به پایان است. پویراز در هنگام تعقیب خلیل به رده های بالای سازمان میرسد اما مواجهه با این افراد کار آسانی نخواهد بود.

عایشه گل در مورد مرگ کودکانی که در هنگام بازی در رودخانه جان داده اند تحقیق می کند. او اقدام های خطرناکی در این زمینه انجام می دهد. بعد از بغل کردن پویراز و عایشه گل، او درصدد گرفتن تصمیمی در مورد چنار است . اما چنار نیز برای عایشه گل سوپرایزی آماده کرده است.


عایشه گل و پویراز با شنیدن این خبر که چنار قرار است به عیسی کبد اهدا کند گیج می شوند. اما همه چیز طبق برنامه چنار پیش نمی رود. آن چه پزشکان به چنار می گوید همه را دلشکسته می کند. با تمام تقصیرات چنار و گذشته اش، او تصمیم میگیرد که ریسک کند. بحری می فهمد که صدرالدین و دسپینا مخفیانه کارهایی انجام می دهند. حالا زمان آن رسیده که بحری اوضاع را به دست خودش گرفته و آنها را سر جایشان بنشاند.


پویراز میان مرگ و زندگی در آسانسور گیر افتاده است ولی سعی می کند عایشه گل را از مرگ برهاند. در این میان که عایشه گل در شوک این حادثه است، خبر بودن چنار در اتاق عمل او را دوباره شوکه می کند. چنار از اتاق عمل بیرون می آید اما در حین عمل معلوم شده است که او رورزهای سختی خواهد داشت. پویراز بر علیه یاووز که دستور مرگ عایشه گل را داده بود، اقدام می کند. یاووز که زرنگ تر ازین حرف هاست با شنیدن زنگ خطر، همه توجهات را به سمت صدرالدین برمیگرداند. وقتی یاووز تحت فشار قرار میگیرد راز خانواده ی سایگونر برملا می شود.


یاووز میمیرد و پویراز گمان می کند وظیفه اش در آن عمارت به اتمام رسیده است. با این حال "ادا" ادعا می کند که هدف اصلی او پیدا کردن کرم است و اصرار دارد در عمارت بماند. اصرار "ادا" موجب می شود تا پویراز دست به تحقیقاتی درباره ی صحت حرف های وی بزند. عایشه گل که دیگر صبرش را از دست داده حاضر نیست که حتی یک لحظه دیگر در آن خانه بماند. بحری به دنبال دخترش می رود و او را به خانه ی خودش برمی گرداند. این مسئله باعث ناراحتی چنار می شود و مادرش "نورا" نمی تواند پسرش را در این حال ببیند.


در همان زمانی که صدرالدین، تاشکافا، ذوالفقار و ملتم تصمیم می گیرند تمام این روزهای پر استرس را از یاد ببرند و از زمان شان لذت ببرند، بحری و دسپینا در میان نقشه ی انتقام شارک ارول گیر می افتند.
نورا اطلاعاتی به دست می آورد تا برای بازگرداندن عایشه گل نزد چنار از آنها استفاده کند. وقتی پویراز و ادا خلیل را پیدا می کنند، پویراز با یک خیانت غیر منتظره روبه رو می شود.
پویراز از خیانت ادا به لرزه می افتد. ادا به منظور نجات کرم، خلیل را می دزدد و یک بازی موش و گربه به راه می اندازد. در همین حین، چنار با استفاده از ملتم به دانستن هویت واقعی پویراز بسیار نزدیک شده است.

همچنان که پویراز و عایشه در حال تلاش برای بدست آوردن فیلمی هستند که در دست نورا است، سینان بازهم آنها را درگیر مشکلاتی می کند. عایشه گل که فهمیده چنار به هویت واقعی پویراز نزدیک شده، تصمیم می گیرد تا با بازی کردن نقش یک زن عاشق دوباره به چنار نزدیک شود و ذهن او را از پویراز دور سازد. اما این مسئله او را در موقعیت سختی قرار می دهد. ادا توسط ممتاز دستگیر می شود. با این حال او هیچ برنامه ای برای تسلیم شدن ندارد و تا نجات کرم دست بردار نخواهد بود. به همین دلیل نقشه ای برای دزدیدن پویراز طرح ریزی می کند.


با نقشه ی هوشمندانه ی پویراز او موفق می شود تا فشاری را بر کرم وارد کند، اما بازی هنوز تمام نشده است. عایشه گل با گریه نزد پویراز می رود. چنار در میابد که بازگشت محبت آمیز عایشه گل به نزدش به دلیل تهدیدهای نورا بوده است. اما نورا می رود که شاهد واقعیت های بزرگ دیگری درباره ی عایشه گل باشد.
ذوالفقار بزرگترین تصمیم زندگیش را می گیرد و زمانی که دنبال راهی برای صحبت با ملتم می گردد با سوپرایز بزرگی مواجه می شود. نورا تصمیمی درباره ی ممتاز می گیرد و آن را به مرحله ی اجرا می گذارد. اکنون که عایشه گل می رود تا اولین قدم ها برای شروع زندگی جدیدش را آغاز کند از خطری که او و پویراز را تهدید می کند بی اطلاع است... ادامه دارد ... 

کدامیک از بازیگران زیر را به عنوان خوش تیپ ترین بازیگر مرد ترک می دانید؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
کدامیک از بازیگران زیر را به عنوان خوش تیپ ترین بازیگر مرد ترک می دانید؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

خوش تیپ ترین بازیگر مرد ایرانی از نظر شما کیست؟
خوش تیپ ترین بازیگر مرد ایرانی از نظر شما کیست؟
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

بهتربن سریال ترکی تا کنون از نظر شما کدامست؟(دو مورد را انتخاب کنید)
بهتربن سریال ترکی تا کنون از نظر شما کدامست؟(دو مورد را انتخاب کنید)
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

زیباترین بازیگر زن ایرانی از نظر شما کدامست؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
زیباترین بازیگر زن ایرانی از نظر شما کدامست؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

 

 

 

1 نظر

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید