یکشنبه, 19 دی 1395 00:00

آخر سریال "دست سرنوشت" (بخش آخر)

قهرمان به خاطر همه ی آنچه دافنه انجام داده بالاخره یک سیلی در گوش او می زند و وی را به پلیس تحویل می دهد. دافنه هیچ راه فراری ندارد. قهرمان هرچه بیشتر به واقعیت پی می برد بیشتر نابود می شود. وقتی الیف می فهمد که دافنه در مرگ نازلی دست داشته ویران می شود. علاقه و توجه سونر به الیف و توپراک روز به روز بیشتر می شود.
جراحی ضیاء با موفقیت به پایان می رسد و او بهتر شده و می تواند صحبت کند. اکنون زمان آن رسیده که هر کس رازی پنهان کرده رازش برملا شود. عفت با یک فاجعه ی بزرگ رو در رو می شود و تصمیمی که در مقابلش می گیرد می تواند زندگی همه را نابود کند.
اکنون که همه ی رازها رو به فاش شدن است هر گناهکاری باید تقاصش را پس بدهد. ضیاء می میرد و اکنون این قهرمان است که باید خانواده را به زیر بال و پر خود بگیرد. آنها تصمیم می گیرند که به عمارت برگردند. زمان می گذرد و حالا که الیف و قهرمان با خوشحالی به زندگی شان ادامه می دهند عفت به دنبال راهی برای بازگشت به عمارت است. همین باعث می شود که عمارت یکبار دیگر صلح و آرامشش را از دست بدهد.
با گذشت زمان وسواس سونر نسبت به الیف و توپراک بیشتر می شود. او هر کاری که از دستش بر می آید انجام می دهد تا الیف و توپراک را به همراه خودش ببرد. در همین حین دافنه به دادگاه برده می شود. او از قبل نقشه اش را با شریک تازه اش کشیده است.

از طرفی شوکران و مقصود چشمشان را به میراث یوروکهان ها دوخته اند. آنها با یعقوب و سعادت صحبت می کنند تا هر چه را که می شود بفروشند. تنها مشکل آنها در حال حاضر نقدینگی است. تمام نقشه هایشان بدون مشکل پیش می رود تا اینکه مشکل غیر منتظره ای پیش می آید.
الیف دوباره باردار می شود و این خوشبختی آنان را دو چندان می کند اما دافنه این لحظات را بر آنها جهنم می کند. او اجه را با خود می برد. قهرمان با شنیدن این خبر شوکه می شود اما به خاطر پیچیدگی بارداری الیف این مسئله را از او پنهان می کند.

اکنون سونر که از بردن الیف و توپراک با خودش ناامید شده بسیار ناراحت است. او به دافنه و اجه برای پنهان شدن کمک می کند. دافنه به آنچه می خواست رسیده و سونر قصد ندارد که بگذارد او برود. سعادت از شنیدن نقشه ی شوکران و مقصود نگران شده و سریعا با یعقوب تماس می گیرد. آنها تصمیم می گیرند تا با این دو نفر بازی کنند.
قهرمان همچنان به دنبال دافنه و اجه می گردد. راننده که در اثر تصادف زخمی شده در بیمارستان بستری است اما بی هوش. همچنان که قهرمان منتظر به هوش آمدن راننده است، سونر نقشه ای می ریزد تا مطمئن شود راننده صحبتی نمی کند. ملک که گمان می کند سلیم به او خیانت کرده تصمیم خطرناکی می گیرد. اما خوشبختانه اتفاق غیر منتظره ای نظر وی را تغییر می دهد. الیف در خانه گیر میافتد. اگرچه سونر مشغول بازی کردن با دافنه است او هنوز در تلاش برای نزدیک شدن به الیف می باشد و تصمیمی برای تغییر نظرش ندارد. همانقدر که قهرمان به یافتن دافنه نزدیک شده، سونر نیز به الیف بسیار نزدیک است.

قهرمان اجه را یافته و دافنه را به پلیس تحویل می دهد. در همین حال خبری به او می رسد که وی را سخت غافلگیر می کند. الیف توسط سونر اسیر شده و باید راهی به بیرون یا راهی برای ارسال یک پیغام به قهرمان پیدا کند.
مقصود که شکست خورده دیگر چیزی برای از دست دادن ندارد و هدفی جز نابودی خانواده ی یوروکهان در سرش نیست. او که از زندگی درسی نگرفته می رود تا اشتباه دیگری مرتکب شود. اما اینبار این سعادت است که در مقابلش ایستاده. اگر چه زندگی فرصت های زیادی در برابر یعقوب قرار داد اما او همیشه بدترین انتخاب را انجام داد. ملک و سلیم تصمیمی می گیرند که همه را شوکه می کند. زندگی جلال و مژگان را به یکدیگر می رساند و خانواده ی آنها را پر بارتر می کند. اکنون نوبت عفت رسیده تا به عنوان بزرگ خانواده اولین قدم را بردارد.  آنها اکنون یک خانواده ی بزرگ هستند و آرامش دوباره به عمارت بازمی گردد. یعقوب و شوکران بخشیده شده و همه ی خانواده در کنار هم اوقات خوشی را می گذرانند.  توپراک، اجه، قهرمان،الیف و پسری که در شکم دارد برای یک مسافرت خانوادگی خانه را ترک می کنند. سال ها می گذرد و اجه یک پیانیست موفق می شود. توپراک ازدواج کرده و مسئولیت شرکت یوروکهان را به عهده می گیرد. زندگی، مرگ، حسادت و عصبانیت، ریزه کاری های تمام نشدنی، جدایی های غیرمنتظره و ... قهرمان و الیف را قوی تر می کند و اکنون تنها خوشبختی است که انتظار آنها را می کشد.

کدامیک از بازیگران زیر را به عنوان خوش تیپ ترین بازیگر مرد ترک می دانید؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
کدامیک از بازیگران زیر را به عنوان خوش تیپ ترین بازیگر مرد ترک می دانید؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

خوش تیپ ترین بازیگر مرد ایرانی از نظر شما کیست؟
خوش تیپ ترین بازیگر مرد ایرانی از نظر شما کیست؟
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

بهتربن سریال ترکی تا کنون از نظر شما کدامست؟(دو مورد را انتخاب کنید)
بهتربن سریال ترکی تا کنون از نظر شما کدامست؟(دو مورد را انتخاب کنید)
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

زیباترین بازیگر زن ایرانی از نظر شما کدامست؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
زیباترین بازیگر زن ایرانی از نظر شما کدامست؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

 

6 نظر

 • پاسخ دهید جمعه, 26 خرداد 1396 15:04 فرستاده شده توسط شبنم

  سريال بسيار مزخرف و سراسر بد اموزي بود .سريالي پر از استرس و تخريب كن خصوصا براي خانمهايي كه بيچاره ها قصد دارند از روشهاي كمك باروري خصوصا رحم اجاره اي استفاده كنند .به شخصه دوست دارم با نويسنده سناريو اين داستان صحبت كنم كه احتمالا وجودش سرتاسر افكار عجيب و غريب مي باشد .از همه مضحكتر صحبت از دست داشتن دافنه در قتل نازلي است .در صورتي كه ميدونيم نازلي در اثر پررويي خودش و يك حادثه فوت شد و حتي دافنه شوكه شد .

  گزارش کردن
 • پاسخ دهید جمعه, 01 ارديبهشت 1396 20:59 فرستاده شده توسط هیوا

  باعث تاسفه. . توهین به شعور مخاطب تا چه اندازه؟ اتفاقات سریال دست سرنوشت با توجه به گوشی های موبایل .سلفی گرفتن ، مدل اتومبیل ها ،لباس ها و......متعلق به زمان حال میباشد حتی در قسمت آخر اشاره به سال 2017 میشه ولی در پایان داستان راوی داستان توپراک پسر قهرمان زن و بچه داره...یعنی میشه سال 2030 یا 2040..مثل اینکه سازندگان سریال فراموش کردن وقوع جریانات داستان در چه سالهایی بوده..

  گزارش کردن
 • پاسخ دهید جمعه, 25 فروردين 1396 23:22 فرستاده شده توسط اسماعیل صوفی

  تمامی سریالهای پخش شده عالی بوده

  گزارش کردن
 • پاسخ دهید جمعه, 25 فروردين 1396 18:55 فرستاده شده توسط م

  ممنون بابت سایت خوبتون

  گزارش کردن
 • پاسخ دهید جمعه, 11 فروردين 1396 23:54 فرستاده شده توسط فرح پهلوی

  من که از اولش طرف قهرمان و الیف بودم و دافنه و عفت که همش به فکر نقشه و حیله گری بودند از اون ها متنفرم

  گزارش کردن
 • پاسخ دهید یکشنبه, 06 فروردين 1396 00:33 فرستاده شده توسط RoYa

  پس ینی سلیم با جانان نمیره مگه اونم عاشقش نیس؟

  گزارش کردن

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید