سه شنبه, 21 دی 1395 00:00

آخر سریال اُکیا (بخش دوم) + عکس

صالح از عشقش به زینب با کمال صحبت می کند و رضایت کامل کمال را به چشم می بیند اما کسی که از این موضوع عصبانی می شود خود زینب است. اوزان که تمام مدت به دنبال زینب است علاقه ای از جانب او دریافت نمی کند و زمانی که به طور ناگهانی او را می بوسد زینب را بسیار ناراحت می کند.


اوزان از حسادت کشتی صالح را می سوزاند و اُکیا و کمال در پرورشگاه با هم روبه رو شده و دعوا می کنند. در نهایت سوار ماشین شده و در باران در جنگل گیر می افتند و در یک کلبه پناه می گیرند. اُکیا که حسابی مست کرده در کنار کمال می خوابد و به او ابراز عشق می کند. عامر که نگران اُکیا شده رد آنها را دنبال می کند و کلبه را میابد اما وقتی به آنجا می رسد، آنها ساعتی قبل آن مکان را ترک کرده اند. عامر نزد کمال رفته و او را تهدید می کند اما وقتی می بیند تهدیدهایش تاثیری نداشته نقشه ای برای به زندان انداختن کمال می کشد. کمال در تله ی عامر می افتد اما با کمک اُکیا از مهلکه جان سالم به در می برد.
اُکیا از آتش سوزی کشتی صالح توسط برادرش با خبر شده و سخت عصبانی می شود. او به عامر اخطار می کند که دیگر به برادرش کمک نکند تا تاوان اشتباهاتش را خودش پس بدهد. عامر به تانر چکی می دهد تا بتواند مغازه ی خودش را باز کند اما در عمل هم برای او و هم زینب نقشه ای در سر دارد تا به کمال ضربه بزند. از طرف دیگر، لیلا که خانه ی پدری اش را نگه داشته برای تملک سهام شرکتی که سال ها از او گرفته شده نیز دادخواستی تنظیم نموده است.

دوست دختر عامر، بانو حامله شده و به دستور عامر مجبور به از بین بردن بچه می شود. او نامه ای دریافت می کند که در آن گفته شده بچه ی او اولین بچه ای نیست که به دست عامر از بین رفته است. کمال هم که متوجه شده اُکیا اصلا خوشبخت نیست با او سوار تله کابین شده و از او می پرسد که علت ازدواجش با عامر چه بوده است. اُکیا از دادن پاسخ امتناع می کند اما کمال با نگه داشتن کابین به او می گوید که تا به سوالش پاسخ ندهد همانجا خواهند ماند. او در نهایت اعتراف می کند که به خاطر برادرش با عامر ازدواج کرده اما جزئیات دیگری را برملا نمی کند. 

اُکیا که از سقط جنین بانو ناراحت شده دیگر کاری از دستش بر نمی آید. کمال، صالح و لیلا تصمیم می گیرند که سر از راز پنهانی ازدواج اُکیا و عامر در بیاورند و برای این کار باید از اوزان کمک بگیرند. عامر به همه شک کرده و دنبال خیانتکار می گردد. او حتی به دستیارش طوفان هم شک دارد ولی بعدا متوجه می شود که دکمه ی پدر اُکیا در اتاقش افتاده بوده ولی چیزی به روی خودش نمی آورد. عامر که تمام تمرکزش را بر روی زینب گذاشته او را به گردش می برد و مدام برای او هدیه می فرستد و روح بلند پرواز زینب را سیراب می کند.

قرار خواستگاری گذاشته می شود و صالح و کمال به همراه دسته گل به خانه ی آنها می آیند. زینب که از این مسئله بسیار ناراحت است برای سوپرایزی که عامر قولش را داده لحظه شماری می کند. غافل از اینکه به خاطر صالح شانس آورده و نمی تواند به سر قرار با عامر برود و نقشه ی او را نقش بر آب می کند. عامر فیلم آتش سوزی قایق صالح را به پلیس می دهد ولی با خواست کمال، صالح اوزان را لو نمی دهد. عامر با اوزان صحبت می کند و سعی می کند که او را از کمال دور سازد. نیهان به خاطر لو ندادن برادرش از کمال تشکر کرده و اعتراف می کند که جریان را از قبل می دانسته است. کمال که از هر فرصتی برای پرسیدن این سوال که چرا با عامر ازدواج کرده استفاده می کند این بار هم جواب درستی از او نمی گیرد. با نقشه ی عامر تصادفی صورت می گیرد که پدر اُکیا در آن آسیب دیده و قرار است که تانر به خاطر آن مجرم شناخته شود ولی رفتار تانر در کمک به حیدر تمام نقشه های عامر را نابود می کند. 

اُکیا با پدرش قرار داشته تا به کلبه ای بروند که اوزان در آنجا کسی را کشته اما وقتی اُکیا به آنجا می رسد نه پدرش که کمال را می بیند. کمال هم به آنجا آمده تا به حقیقت ماجرا نزدیک تر شود. اُکیا داستانی برای کمال سرهم می کند اما بازهم از گفتن حقیقت سر باز می زند. آنها کمی با هم قدم زده و به یاد گذشته شیطنت می کنند. در نهایت کمال که شرط را باخته باید اُکیا را به سینما ببرد. در همین زمان پدر اُکیا در آمبولانس به سمت بیمارستان در حرکت است. عامر که نقشه اش به درستی پیش نرفته به تانر پیغام می دهد که چیزی از حقیقت را به کسی نگوید. اُکیا از جریان پدرش با خبر شده و به همراه کمال به بیمارستان می روند. عمل تمام شده و وقتی بیمار به هوش می آید به همه می گوید که تصادف عمدی بوده است. او در عالم بیهوشی نام لیلا را صدا می زند. حیدر مرخص شده و به خانه بر می گردد. آسو هم از هر فرصتی برای آزار دادن اُکیا استفاده می کند و حسادت وی را بر می انگیزد. پدر عامر که به دست داشتن پسرش در تصادف شک کرده کلید صندوق امانات او را پیدا کرده و به آنجا می رود و همه چیز را بر می دارد. اُکیا هم عامر را تهدید می کند که اگر دستی در این کار داشته باشد او را ترک خواهد کرد... ادامه دارد ...

کدامیک از بازیگران زیر را به عنوان خوش تیپ ترین بازیگر مرد ترک می دانید؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
کدامیک از بازیگران زیر را به عنوان خوش تیپ ترین بازیگر مرد ترک می دانید؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

خوش تیپ ترین بازیگر مرد ایرانی از نظر شما کیست؟
خوش تیپ ترین بازیگر مرد ایرانی از نظر شما کیست؟
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

بهتربن سریال ترکی تا کنون از نظر شما کدامست؟(دو مورد را انتخاب کنید)
بهتربن سریال ترکی تا کنون از نظر شما کدامست؟(دو مورد را انتخاب کنید)
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

زیباترین بازیگر زن ایرانی از نظر شما کدامست؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
زیباترین بازیگر زن ایرانی از نظر شما کدامست؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

 

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید