یکشنبه, 26 دی 1395 00:00

داستان فصل سوم سریال گوزل (بخش سوم) + عکس

وقتی آیسو از کما بیرون می آید، او هیچ تصوری ندارد که بچه اش را از دست داده است. دلآرا که توان گفتن حقیقت را به آیسو ندارد، به او دروغ می گوید و مسائل را از آنچه هست پیچیده تر می کند. راحمی بر سر مزار عایشه می رود و آنجا با مائده خانم روبه رو می شود. او که می بیند دیگر بیش از این نمی تواند فرار کند خودش را به پلیس تسلیم می کند.


با مرگ برهان بیک، مائده خانم بزرگترین متحدش را از دست می دهد. اکنون آسومان بهترین گزینه برای پیشبرد اهداف شیطانی اوست. آن دو یک اتحاد قدرتمند را تشکیل می دهند. بعد از اینکه جهان درباره ی تجارت کثیف هارون با دلارا صحبت می کند، او بدون معطلی تصمیم به طلاق از هارون می گیرد. اما همان زمانی که دلارا و هارون مشغول صحبت درباره ی شرایط طلاق شان هستند، مردانی با ماسک وارد عمارت آنها شده و آراز را می دزدند و به سرعت ناپدید می شوند.


وقتی هارون جریان دزدیده شدن پسرش را از زبان دلارا می شنود دیوانه می شود. او که تنها یک راه برای اطمینان از سلامت پسرش دارد، به نزد دمیر رفته تا تقاضایش را مطرح کند. اما اکنون هم جان هارون و هم پسرش هر دو در معرض خطر جدی قرار داد. جهان نیز از همه ی امکاناتش برای پیدا کردن آراز بهره می برد. جهان به آدرسی که از میتات گرفته می رود و در آنجا یک تیراندازی سهمگین اتفاق می افتد. جهان اکنون به کشف هویت واقعی میتات کاملا نزدیک شده است. از طرفی آتش انتقام پایان ناپذیر در وجود مائده می رود که اینبار خود او را بسوزاند..


بعد از تمام این سال ها، اکرام بیک بدون اینکه بداند برگ برنده ای در برابر دلارا به آسومان می دهد که بسیار مهم و بزرگ است. اگر چه دلارا خود در موقعیت سختی درباره رازی که سال ها پنهان کرده قرار دارد و اکنون زمان برملا شدن آن فرا رسیده است.


هارون بعد از دانستن اینکه اوزان پسر خود اوست با دلارا روبه رو شده و گمان می کند که اکنون دست بالا را در برابر جهان دارد. هارون دلارا را تهدید و او را مجبور به ماندن می کند. جهان که از تمام این جریان بی خبر است نمی داند که چرا دلارا به زندگی با هارون ادامه می دهد...
جهان همچنان به جستجو درباره ی هویت واقعی میتات ادامه می دهد. میتات که از نام مستعار آلفا استفاده می کند مجبور می شود بیشتر احتیاط کرده و فاصله اش با غزل را حفظ کند. به منظور تایید اینکه اکرام بیک پدر واقعی دلاراست او مجبور به انجام تست دی ان ای می شود. اکرام تصمیم می گیرد که پیش از هر کس دیگری خودش واقعیت را با دلارا در میان بگذارد.


آیسو به شیرخوارگاه رفته و به نوزادی به نام امره وابسته می شود. وقتی آیسو درمیابد که حضانت او به خانواده ی دیگری واگذار شده کاملا از هم می پاشد. او راه خطرناکی برای حل این مشکل انتخاب می کند. او تصمیم به دزدیدن امره می گیرد. او که با در بغل داشتن امره دم در خانه ی غزل ظاهر می شود از اینکه چه اشتباه بزرگی مرتکب شده هیچ آگاهی ندارد. وضعیت روحی آیسو، غزل را سخت نگران کرده و حرکات غیرعادی امره نیز بر این نگرانی می افزاید.


میتات که کاملا عاشق غزل شده، از آنجایی که یک پلیس مخفی است تصمیم می گیرد که برای احتیاط بیشتر به رابطه اش با غزل خاتمه دهد. وقتی غزل به خانه ی میتات می رود با صحنه ای مواجه می شود که کاملا او را در هم می شکند. دلارا با شنیدن جریان بچه دزدی آیسو به سرعت خانه را به قصد پیدا کردن او ترک می کند. وقتی او بازمی گردد با دمیر و آراز روبه رو می شود. دلارا که اکنون بدون یاور مانده از جهان درخواست کمک می کند. هارون که در دابرونیک است خود را در معرض خطری جدی قرار داده و نمی داند که در خانه اش چه خبر است.

فیاض که امره را به فرزندی گرفته از دیدارهای گاه و بیگاه آیسو به ستوه آمده است. او که دیگر نمی تواند رفتار آیسو که انگار مادر امره است را تحمل کند او را از خانه اش بیرون می اندازد. اکنون که هم وضعیت پزشکی و هم فیزیولوژیکی آیسو وخیم شده درمانی جز کنار امره بودن برای او متصور نیست. دلارا که نگران آیسو ست به دیدن والدین امره می رود تا با آنها صحبت کند. او به آنها پیشنهاد یک میلیون لیره می دهد و سپس پیشنهادش را تا 5 میلیون بالا می برد. فیاض و همسرش آنجا نشسته و با تعجب به دلارا که سخت مشغول چانه زنی بر سر قیمت پسرشان است نگاه می کنند.


هارون که دیگر نمی تواند رازش را نگهدارد به دعوت جهان برای صرف یک شام خانوادگی پاسخ مثبت می دهد. اما اوزان که از این قرار داد صلح میان جهان و هارون راضی نیست این میهمانی را خراب می کند.


وضعیت روحی آیسو هر روز بدتر و بدتر می شود. دلارا که راهی جز گرفتن امره برای بهبود آیسو سراغ ندارد بار دیگر برای مذاکره با والدین امره می رود و اینبار موفق بازمی گردد. او بچه را به خانه آورده و شادی و شعف را به زندگی آیسو بازمی گرداند. اما این چیزی نیست که دنیز بتواند قبول کند. بنابراین دنیز و جهان به خانه ی والدین امره می روند.


دمیر که فکر انتقام از هارون را در سر دارد به آسومان علاقمند می شود. علاقه ای که برای جانان قابل پذیرش نیست. اکرام بیک که تصمیم به گفتگوی مجدد با دلارا می گیرد توسط او پس زده می شود بنابراین تصمیم می گیرد تا حقیقت را به راحمی بگوید. هارون که می بیند دلارا و جهان هر روز بیشتر به یکدیگر نزدیک می شوند تصمیم می گیرد تا به طور واضح با همسرش صحبت کند. اوزان به طور اتفاقی به تماس تلفنی هارون گوش می کند و به این راز که هارون پدر بیولوژیکی اوست پی می برد.

اوزان شروع به بحث و جدل با دلارا می کند و در پایان این مجادله دلارا با یک اتوبوس تصادف می کند. او به سختی صدمه می بیند و دفترچه یادداشتش توسط یک دستفروش دزدیده می شود. او اکنون بدون هیچ اوراق هویتی به بیمارستان برده می شود. هارون و جهان هر دو می فهمند که اوزان واقعیت را فهمیده و اکنون حتما با دلارا صحبت خواهد کرد. وقتی دمیر در میابد که سلما با پلیس همکاری می کند حرکتش را آغاز می کند. غزل با دمیر ملاقات می کند و او خودش را تاجری به نام دمیر یانکی معرفی می کند. اکنون که دمیر با غزل ملاقات کرده گمان می کند که کل زندگی اش در شرف تغییر است... ادامه دارد ...

کدامیک از بازیگران زیر را به عنوان خوش تیپ ترین بازیگر مرد ترک می دانید؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
کدامیک از بازیگران زیر را به عنوان خوش تیپ ترین بازیگر مرد ترک می دانید؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

خوش تیپ ترین بازیگر مرد ایرانی از نظر شما کیست؟
خوش تیپ ترین بازیگر مرد ایرانی از نظر شما کیست؟
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

بهتربن سریال ترکی تا کنون از نظر شما کدامست؟(دو مورد را انتخاب کنید)
بهتربن سریال ترکی تا کنون از نظر شما کدامست؟(دو مورد را انتخاب کنید)
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

زیباترین بازیگر زن ایرانی از نظر شما کدامست؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
زیباترین بازیگر زن ایرانی از نظر شما کدامست؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

 

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید