شنبه, 28 اسفند 1395 00:00

داستان فصل سوم سریال گوزل (بخش چهارم)

اوزان که پس از فهمیدن واقعیت درباره ی پدر حقیقی اش لحظات سختی را می گذراند، به عمارت رفته و با گرفتن آراز آنجا را ترک می کند. کاری که هارون را به شدت می ترساند. همچنان که جهان سعی در پیدا کردن اوزان دارد، هارون مشغول گرفتن تصمیم مهمی است، تصمیمی که آینده ی رابطه اش با اوزان را رقم خواهد زد. از طرف دیگر دلآرا نیز در بیمارستان تحت مراقبت های پزشکی شدید قرار دارد و برای نجات جانش مبارزه می کند. در این هنگام فرصت خوبی برای آسومان پیش آمده که انتقام تمام سال های گذشته را از وی بگیرد. او دستگاه ها را قطع می کند و قلب خواهرش از حرکت باز می ایستد. اما حضور به موقع غزل جان او را نجات می دهد. او که هوشیاری اش را به دست آورده تمام آنچه اخیرا اتفاق افتاده را فراموش کرده و گمان می کند که هنوز همسر جهان است. در زندگی که او به خاطر دارد جایی برای هارون، غزل و آراز نیست. آسومان که قصد دارد از این موقعیت به نفع خودش استفاده کند در حین ارتکاب جرم توسط هارون گیر می افتد.


آسومان که خبری از نقشه ی دمیر ندارد عاشق او می شود. اما دمیر همچنان برای نزدیک شدن به غزل هم تلاش می کند. میتات که شاهد این نزدیک شدن است چاره ای جز دیدن و سکوت کردن ندارد. اکنون که غزل فهمیده دلارا او را به یاد نمی آورد خود را به آغوش دمیر می اندازد غافل از اینکه چشمانی او را زیر نظر دارند. در همان حین که میتات سعی در هشدار دادن به غزل درباره ی دمیر دارد، هویت واقعی او توسط دمیر کشف می شود.


آیسو که علائم بیماری اش را نادیده می گیرد، دچار یک حمله شده و کنترل کالسکه ی بچه را از دست می دهد و جان امره را به خطر می اندازد. پس از این حالت فلجی که به آیسو دست می دهد زمان آن رسیده که دنیز تصمیم قاطعانه ای در این باره بگیرد.
با حالت های تازه که در دلارا به وجود آمده آتش دشمنی بین هارون و جهان دوباره شعله ور می شود. وی برای نجات جان اوزان بدون حتی لحظه ای فکر کردن خودش را جلوی وی می اندازد و به سختی زخمی می شود. اکنون که اوزان او را برای اولین بار "بابا" صدا می زند هارون در حال جنگیدن برای جانش است.


جانان کشته می شود و کسی که او را به قتل رسانده همین برنامه را برای آسومان و اوزجان نیز دارد. از طرفی آیسو بچه را از دست داده و دنیز هم او را ترک کرده است. بنابراین او تصمیم می گیرد که به زندگیش خاتمه دهد. در همین زمان جان غزل نیز در خطر جدی قرار دارد. هارون به بیمارستان برده می شود و در این لحظات جهان تنها حامی دلارا است. در همین حین پوشش میتات از بین رفته و همه می فهمند که او یک پلیس مخفی است. این مسئله بیشتر از همه غزل را شوکه می کند. جهان که بیش از همه به دمیر شک کرده برای اثبات فکرش هیچ مدرکی در دست ندارد. وقتی دمیر هم تیر می خورد مسئله از آنچه بود گیج کننده تر می شود. آسومان که راه فراری از دست مردانی که او را تعقیب می کنند ندارد نزد دمیر می رود و با واقعیت رودررو می گردد. او درمیابد که دمیر او را تنها برای کسب اطلاعات درباره ی غزل می خواسته است. با توضیحات دمیر غزل بیش از پیش به او نزدیک می شود.


پس از اینکه جهان عکس های غزل و دمیر را می بیند به سراغ غزل رفته تا با او صحبت کند. اما غزل که این عصبانیت پدرش را درک نمی کند رابطه اش با دمیر را انکار می کند. پس از آن جهان به کلوب دمیر رفته و به او هشدار می دهد که از خانواده اش دور بماند. اوزان که شروع به گسترش رابطه ی دوستانه اش با شخصی مرموز کرده از خطری که تهدیدش می کند کاملا بی اطلاع است. او اکنون مانند اوزجان و راحمی بیک در معرض خطر گروه قاچاق الماس قرار دارد.


دلآرا که در اندوه مرگ هارون تنها مانده بازهم در این روزهای سخت حمایت جهان را به دست می آورد. اما راحمی نقشه ای دارد که روزهای سخت تری برای دلارا رقم می زند. آسو باز هم خود را به دردسر انداخته و در مقابل پلیس قرار می گیرد. اوزان که کنترلش را از دست داده از شرکت اخراج می شود و تلاش های جهان در جهت ممانعت از حمل سلاح توسط اوزان به جایی نمی رسد. پس جهان چاره ای جز تحویل او به پلیس نمی یابد. کاری که موجب از دست دادن کامل اوزان و دور شدنش از جهان می شود. اوزان اکنون کاملا این حقیقت را پذیرفته که هارون پدر او بوده است.


اکرام بی پی به این واقعیت می برد که راحمی که مدام در حال تشویق او به دادن دادخواست علیه دلارا بوده پدر واقعی جهان است. اکنون آخرین امید او رفتن و صحبت کردن با جهان و درخواست کمک از اوست. اما آنچه جهان از او می شنود کاملا غیر قابل باور است. وصیت نامه ی هارون خوانده شده و مشخص می شود که وی شش ماه پیش تمام سهامش در ERG را فروخته است. اما آنچه جهان و دلارا را شوکه می کند نه فروختن سهام بلکه خود خریدار است... ادامه دارد ...

کدامیک از بازیگران زیر را به عنوان خوش تیپ ترین بازیگر مرد ترک می دانید؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
کدامیک از بازیگران زیر را به عنوان خوش تیپ ترین بازیگر مرد ترک می دانید؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

خوش تیپ ترین بازیگر مرد ایرانی از نظر شما کیست؟
خوش تیپ ترین بازیگر مرد ایرانی از نظر شما کیست؟
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

زیباترین بازیگر زن ایرانی از نظر شما کدامست؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
زیباترین بازیگر زن ایرانی از نظر شما کدامست؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

بهتربن سریال ترکی تا کنون از نظر شما کدامست؟(دو مورد را انتخاب کنید)
بهتربن سریال ترکی تا کنون از نظر شما کدامست؟(دو مورد را انتخاب کنید)
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید