شنبه, 21 اسفند 1395 00:00

آخر سریال اُکیا (بخش چهارم) + عکس

پس از کشته شدن کارن توسط تانر، همسرش به پلیس زنگ زده و به دروغ به قتل او اعتراف می کند. بعدا مشخص می شود که تمام اینها نقشه ی عامر بوده و شوهر کارن را نیز تهدید کرده که اگر به قتل زنش اعتراف نکند او را خواهد کشت. عامر از شوهر کارن خواسته بوده که بین مرگ خودش و کارن یکی را انتخاب کند. کمال و اکیا که خودشان در کشته شدن کارن مقصر می دانند تصمیم جدی می گیرند که از هم دوری کنند. 

زینب و اوزان تصمیم می گیرند که جشن عروسی بگیرند و برای اینکه این جشن با شکوه برگزار شود زینب پای خبرنگارها را وسط می کشد. کمال به زندان رفته و از شوهر کارن می خواهد که واقعیت ماجرا را بگوید اما او نمی پذیرد. قادر که با کمک ویدا خانه ی لیلا را صاحب شده به او پیشنهاد کمک می دهد اما حیدر از او می خواهد که از لیلا دوری کند. او که در برابر لیلا احساس گناه می کند اسنادی از شرکت را برای او می فرستد که حاکی حق و حقوق لیلا از شرکت است. کمال به همراه آسو در عروسی زینب شرکت می کند و این حسادت اکیا را برمی انگیزد.

در آنجا طوفان آدرس بانو را به کمال داده و به او می گوید که قاتل کارن را در آن خانه پیدا می کند. کمال به آنجا رفته و تانر در را برای او باز می کند اما حرف های تانر و بانو او را متقاعد می کند که برادرش قاتل نیست و طوفان دروغ گفته است. عروسی تموم شده و زینب درمیابد رابطه ی بین اکیا و عامر تظاهر است و خودش نیز به اوزان اجازه ی نزدیک شدن نمی دهد. کمال نزد طوفان می رود و در آنجا با عامر روبه رو می شود. عامر او را تهدید می کند که اگر دست از فضولی برندارد تانر را به جرم قتل به زندان می اندازد. تانر حقیقت را به کمال نمی گوید. 

ویدا به خانه ی لیلا رفته و از او می خواهد که هرچه زودتر آنجا را ترک کند. حقی مریض شده و کمال به بیمارستان نزد او می رود. او که تازه متوجه بیماری لاعلاج حقی شده سخت ناراحت می شود. حقی به عنوان آخرین درخواست از او می خواهد که با آسو ازدواج کند و به کمک هم شرکت را بگردانند. اما کمال این درخواست را نمی پذیرد و به او می گوید که کس دیگری را دوست دارد. در همین زمان دو نفر وارد آتلیه ی اکیا شده و او را می دزدند. شوهر کارن کسی است که دستور دزدیدن اکیا را داده و به عامر زنگ می زند. او از عامر می خواهد که برای نجات جان زنش وی را از زندان آزاد کند. عامر برای فراری دادن او نقشه می کشد و از طرف دیگر کمال نیز به دنبال آدم ربایان می گردد. کمال و دوستانش یکی از آنها را پیدا می کند و متوجه هم سلولی بودن رئیس او اسکندر با شوهر کارن می شوند. آنها از طریق یکی از آشنایان به اسم نجمی به زندان نفوذ می کنند و از او می خواهند که جریان را از زیر زبان اسکندر بیرون بکشد.

حیدر لیلا را در خانه ی کمال می بیند و از او معذرت خواهی میکند. لیلا می فهمد که مدارک مالکیت او در سهام شرکت را حیدر فرستاده بوده و به خاطر این کار او را می بخشد. اما ویدا که شاهد این ماجرا بوده سخت عصبانی می شود. نجمی آدرس انبارهای اسکندر را به آنها داده و کمال و دوستانش برای نجات اکیا به آنجا می روند. شوهر کارن فرار کرده و به انبار می رود. او به عامر زنگ زده و با ردگیری تماس عامر نیز به سمت انبار می رود. کمال در آخرین لحظه اکیا را نجات داده و وقتی عامر به آنجا می رسد اکیا دیگر رفته است.

ویدا و قادر به محضر رفته تا سند عمارت لیلا را به نام بزنند اما قادر از این کار سرباز می زند. لیلا به شرکت رفته و اختیار سهامش را به دست می گیرد. آسو در بیمارستان کمال را می بوسد و اکیا که این صحنه را دیده با ناراحتی آنجا را ترک می کند. بانو به دستور عامر پیراهن خونی تانر را به کمال نشان می دهد. کمال که اکنون در قاتل بودن برادرش تردیدی ندارد بین دوراهی خیر و شر گرفتار شده است. او سرانجام به اداره ی پلیس رفته و قتلی را گزارش می کند و عامر برای حمایت از تانر وکیل می گیرد و او را آزاد می کند.

از طرفی اکیا نزد آسو رفته و از او می خواهد که کمال را خوشبخت کند اما بعدها از حماقت خودش پشیمان می شود. اکیا که از افسانه شنیده زینب درباره ی او و عامر پرس و جو می کند با او روبه رو می شود. ویدا سعی می کند که زیر زبان دوست زینب سما را بکشد اما زینب سر می رسد و موفق نمی شود. کمال تصمیم می گیرد که برای مقابله با عامر جزئیات جریان مادرش را بررسی کند.

قادر که جذب لیلا شده پیشنهاد می کند که هر روز برای او گل بفرستد اما او نمی پذیرد. در این اثنا، حقی مدام پیشنهادش برای ازدواج کمال با آسو را تکرار می کند. کمال در جریان تحقیقاتش در می یابد که عامر یک برادر دارد و این قادر بوده که قصد کشتن زنش را کرده و سال ها او را محکوم به این زندگی نباتی کرده است. قادر به عامر اعتراف می کند که آن برادر پسر خودش نیست. طوفان با صحنه سازی وانمود می کند که برادر عامر است و لیلا این را به اطلاع کمال می رساند. کمال که اطلاعاتش را از نورسل که خدمتکار سابق مژگان (مادر امیر) است می گیرد به او قول داده که پسرش را برای او پیدا می کند. او این جریان را به عامر و هم به قادر می گوید و هر دوی آنها راعصبانی می کند. اکیا از زهیر کمک می گیرد تا به مدرک اثبات بی گناهی برادرش که در دست شوهر کارن است دست یابد.

حقی سهام شرکت را بین کمال و آسو تقسیم می کند و دوباره آسو را به کمال امانت می دهد. اکیا موی عامر را برای تطبیق با طوفان به کمال می دهد. حیدر که خانه را ترک کرده تقاضای طلاق می کند. قادر به عامر اعتراف می کند که طوفان پسر نورسل خدمتکار سابقشان است. آسو به زینب پیشنهاد می کند که جاسوسی اکیا و کمال را برای عامر و آسو بکند تا به عامر نزدیکتر شود. زینب باز هم به دام رابطه با عامر می افتد. جواب دی ان ای طوفان و عامر به دست کمال می رسد. هیچ تطابقی پیدا نمی شود. در همین حین، یک جواب دیگر هم به دست عامر می رسد که خلاف آنرا نشان می دهد و ثابت می کند که طوفان برادر اوست. کمال و اکیا به فیلم کامل آنشب دست پیدا می کنند که حاکی از بی گناهی اوزان است. اکیا از عامر می خواهد که به این ازدواج ساختگی خاتمه دهد... ادامه دارد....

کدامیک از بازیگران زیر را به عنوان خوش تیپ ترین بازیگر مرد ترک می دانید؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
کدامیک از بازیگران زیر را به عنوان خوش تیپ ترین بازیگر مرد ترک می دانید؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

خوش تیپ ترین بازیگر مرد ایرانی از نظر شما کیست؟
خوش تیپ ترین بازیگر مرد ایرانی از نظر شما کیست؟
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

زیباترین بازیگر زن ایرانی از نظر شما کدامست؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
زیباترین بازیگر زن ایرانی از نظر شما کدامست؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

بهتربن سریال ترکی تا کنون از نظر شما کدامست؟(دو مورد را انتخاب کنید)
بهتربن سریال ترکی تا کنون از نظر شما کدامست؟(دو مورد را انتخاب کنید)
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

 

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید