جمعه, 27 اسفند 1395 18:00

آخر سریال اُکیا (بخش پنجم) + عکس

اکیا با عامر درباره ی طلاق حرف می زند اما او زیر بار نرفته و همچنان ادعا می کند اوزان قاتل است. عامر او را با کشتن کمال تهدید می کند. اکیا خانه را ترک کرده و به همراه کمال به اداره ی پلیس رفته و جریان قتل را گزارش می کنند و پلیس اوزان را دستگیر می کند. عامر تانر را برای برگرداندن اکیا به خانه ی کمال می فرستد که به درگیری دو برادر منجر می شود. عامر آزمایش را تکرار کرده و می فهمد که طوفان برادر او نیست. کمال آب پاکی را بر روی دست حقی و آسو می ریزد و پیشنهادشان را رد می کند. کمال اکیا را از خانه ی خودش به هتل برده و یک خبرنگار از آنها عکس می گیرد. بعدا کمال خبرنگار را پیدا کرده و او را تهدید می کند تا عکس ها را به او بدهد. در عوض آسو او را استخدام می کند.

لیلا موفق می شود تا مزایده ی خانه اش را تکرار کند و این قادر را عصبانی می کند. فیلمی به دست عامر می رسد که حاکی از صحنه ی قتل لیندا بوده که تیر به سینه اش اصابت می کند و می میرد. اکنون این عامر است که دست بالا را در برابر اکیا دارد. نامه ای به دست کمال می رسد که در آن برادر عامر از او می خواهد دنبالش نگردد چون در صورت پیدا شدنش عامر به او رحم نخواهد کرد و کمال هم که دلش برای او سوخته تصمیم می گیرد که از او دوری کند. غافل از اینکه این نامه را آسو برای او گذاشته است. آسو که خواهر عامر است توسط حقی که در گذشته عاشق مژگان بوده حمایت و بزرگ شده و قادر و عامر را بزرگترین دشمن خود که مادرش را از او گرفته اند می داند. طوفان که رابط حقی بوده جاسوسی عامر را برای آنها می کرده و هم اوست که به دستور حقی او را تهدید می کند. عامر فیلم آن شب را در سینما برای اکیا و کمال پخش می کند و ثابت می کند که اوزان واقعا قاتل است. مغازه ی حسین خراب شده و یک نامه آنجاست که در آن نوشته مواظب پسرت باش!


طوفان نقشه ای می کشد و وفاداری اش را به عامر ثابت کرده و به کارش برمی گردد. زینب وانمود می کند که باردار است و با این ترفند همه ی ماجراها را از زیر زبان اوزان بیرون می کشد. اکیا و کمال یک شب را در ویلای یاسمین می گذرانند و آسو به عامر خبر می دهد و دستور چاپ خبر را هم می دهد. فردای آنروز عامر اکیا را به هتلی می برد تا به این ازدواج ساختگی خاتمه دهد. اکیا به عامر می گوید که اتفاقی بین او و کمال نیفتاده اما عامر باور نمی کند و اکیا خود را از بالکن هتل به پایین می اندازد. کمال که به هتل آمده این صحنه را می بیند و اکیا را به بیمارستان می رساند. کمال به زهیر دستور می دهد که به اتاق اکیا رفته و پاسپورتش را برای او ببرد. کمال طوفان را نزد مادرش می برد و او را مدیون خود می سازد. روز مرخص شدن اکیا از بیمارستان، کمال او را به پشت بام می کشاند و یک هلیکوپتر خبر می کند تا با هم فرار کنند.

کمال قبل از رفتن با اوزان صحبت کرده و او را راضی به تسلیم شدن می کند. کمال یک پیام تقلبی برای لیلا می فرستد که بلیط کشتی گرفته اند و عامر آن را در گوشی لیلا می بیند. او طوفان را برای تحقیق می فرستد و او که اطلاعاتی به دست آورده عامر و آسو را در جریان قرار می دهد اما با عامر به آنجا می روند آنها را پیدا نمی کنند. زینب که متوجه می شود واقعا حامله ست به عامر زنگ زده و از او می خواهد چه بچه برای او باشد چه نه کاری با بچه نداشته باشد. عامر قبول می کند اما در عوض از او می خواهد که جای کمال را لو بدهد. زینب به خاطر بچه اوزان را از تسلیم شدن پشیمان می کند و جای کمال را لو می دهد. عامر به آنجا رفته و یک تیر انداز را مامور می کند تا سر کمال را نشانه بگیرد. اکیا که با جان کمال تهدید شده یک روز از او مهلت می گیرد تا برگردد.

آسو نزد نورسل رفته تا با آخرین کسی که مادرش را قبل از خودکشی دیده صحبت کند. او از نورسل قول می گیرد که به کسی نگوید که دختر قادر است. آن شب اکیا به کمال می گوید که باید برگردد و برای اولین بار هم آغوشی با او را تجربه می کند. اما فردا صبح او را ترک می کند. کمال که نتوانسته مانع رفتن او شود وی را تعقیب می کند. اکیا به حیدر زنگ می زند و از او می خواهد که به داد لیلا برسد. افراد عامر برای تحت فشار گذاشتن اکیا به او چاقو زده اند. حیدر او را به بیمارستان می رساند. کمال می فهمد که عامر اکیا را تهد ید کرده. آسو در میابد که حقی حقایقی را از او پنهان کرده است.

حیدر از قادر می خواهد خودش را از جریان خانه لیلا کنار بکشد وگرنه زنده بودن زنش را به همه می گوید. ویدا از لیلا تقاضا می کند که حیدر را از او نگیرد. گالیپ در مزایده خانه لیلا شرکت نمی کند و لیلا خانه اش را پس می گیرد. عامر به زینب می گوید که اگر پدر بچه اش باشد بچه را زنده نمی گذارد. عامر وارد اتاقش می شود و کمال را می بیند که اسلحه به دست منتظر اوست... ادامه دارد ...

کدامیک از بازیگران زیر را به عنوان خوش تیپ ترین بازیگر مرد ترک می دانید؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
کدامیک از بازیگران زیر را به عنوان خوش تیپ ترین بازیگر مرد ترک می دانید؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

خوش تیپ ترین بازیگر مرد ایرانی از نظر شما کیست؟
خوش تیپ ترین بازیگر مرد ایرانی از نظر شما کیست؟
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

زیباترین بازیگر زن ایرانی از نظر شما کدامست؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
زیباترین بازیگر زن ایرانی از نظر شما کدامست؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

بهتربن سریال ترکی تا کنون از نظر شما کدامست؟(دو مورد را انتخاب کنید)
بهتربن سریال ترکی تا کنون از نظر شما کدامست؟(دو مورد را انتخاب کنید)
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

 

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید