دوشنبه, 01 خرداد 1396 21:08

داستان سریال قشر مرفه (بخش دوم)

مسئله ای در فروشگاه باعث دردسر جانسو و اجه می شود. آن دو که با یک مشتری از خود راضی روبه رو می شوند موجب زمین خوردن وی شده و آن زن از آنها شکایت می کند. کرم خود را به اداره ی پلیس می رساند تا آنها را آزاد کند. او با شاکی حرف زده و او را راضی می کند که در برابر عذرخواهی جانسو و اجه، رضایت دهد. اما جانسو تن به عذرخواهی نداده و این موجب اخراج وی می شود.
ثریا از متین می خواهد تا به مدت دو هفته از ایشیل دوری کند تا بتواند مسئله ی بچه را برای خود هضم کند. ثریا از این فرصت استفاده کرده و برای دیدن ایشیل می رود. او از ایشیل می خواهد که در مقابل مبلغ زیادی پول از زندگی آنها خارج شود اما موفق به تطمیع او نشده و ایشیل ماجرای بچه را در برابر همه علنی می کند. ثریا که در برابر دوستانش در خیریه تحقیر شده با عصبانیت به خانه بر می گردد و خود را در اتاقش حبس می کند. او که از حرف زدن امتناع می کند تنها از جانسو می خواهد که به اتاق او برود. جانسو که گمان کرده بالاخره مادرش او را به حساب آورده با صحبت های عجیب ثریا مواجه می شود. صحبت هایی که بازهم او را متهم به بدقدمی می کنند.

 

جانسو که بسیار ناامید شده گریه کنان اتاق را ترک می کند و جریان شغلش را به برادرش می گوید. جان در ابتدا تعجب کرده اما در نهایت جانسو را تشویق به برگشتن سر کارش می کند. جان قول می دهد که مشکل شکایت آن زن را حل و فصل کند. فردای آن روز زن شاکی به فروشگاه رفته و از کرم می خواهد که جانسو را برگرداند. جانسو به سر کار برمی گردد و با توجه به حرف های مادرش تصمیم قطعی برای زندگی با اجه می گیرد.
اجه از کرم می خواهد که به دلیل موفقیت های تازه ی شرکت و بازگشت جانسو جشن بگیرند. مرت تدارکات جشن را به عهده گرفته و ترتیبی می دهد که به همه خوش بگذرد. در پایان شب مرت اجه را به خانه می رساند و به او می گوید که کرم به زودی ازدواج می کند. این خبر به گوش جانسو که همراه کرم است هم می رسد و او را بسیار ناراحت می کند. کرم متوجه می شود که مرت خبر را به آنها رسانده و در صحبتی که بین او و مرت صورت می گیرد تصمیم به انتخاب از بین شیرین و جانسو می گیرد.

 

فردا او شیرین را در مهد کودک غافلگیر کرده و به محل خانه ی رویایی اش می برد. اما رفتار شیرین و احساسی که او نسبت به آن مکان دارد، کرم را دلسرد می کند. او که اکنون تصمیم خود را برای جدا شدن از شیرین گرفته او را به محل کارش بر می گرداند. شیرین جریان را به مادر کرم (آیشن) می گوید و وی را ناراحت می کند. او که از شیرین درباره ی همکار کرم شنیده تصمیم می گیرد که برای دیدن این دختر به فروشگاه برود. او در آنجا با جانسو آشنا شده و او را دختری دوست داشتنی می یابد. از طرفی بدیعه که به افزایش سود شرکت شک کرده تصمیم می گیرد که به فروشگاه رفته و به طور نامحسوس سر از کار مرت در بیاورد. آیشن و بدیعه در آنجا با یکدیگر رو به رو شده و چیزی نمانده که جابه جایی مرت و کرم لو برود. کرم بالاخره ماجرای عشقش به جانسو را به پدر و مادرش می گوید.
ثریا، ایشیل را به حراجی خیریه دعوت می کند و از همه ی افراد حاضر می خواهد که با ایشیل بدرفتاری کنند. او همچنین نقشه می کشد که ایشیل در حراجی شرکت کند و گلدان خانه ی او را به بالاترین قیمت بخرد. چیزی که باعث تحقیر ایشیل در برابر همه می گردد.

 

کرم به جانسو اطلاع می دهد که به نامزدی اش خاتمه داده و با این خبر هم جانسو و هم اجه را خوشحال می کند. مرت که همچنان به دنبال جلب توجه اجه است پیشنهاد رفتن به یک پیک نیک 4 نفره را می دهد. آن ها به این پیک نیک می روند و اتفاقات آن روز باعث لو رفتن احساس کرم و جانسو به یکدیگر در نزد اجه می شود. اجه پس از شنیدن صحبت های محبت آمیز آن دو آنجا را ترک کرده و مرت او را همراهی می کند. جانسو که از این قضیه به شدت ناراحت شده تصمیم می گیرد هر طور که شده از دل اجه در بیاورد.
بدیعه که نگران وضعیت ثریا ست از پسر یکی از دوستان قدیمی اش (لونت) خواهش می کند که با ثریا ارتباط برقرار کند. لونت که یک وکیل است تلاش می کند نظر ثریا را برای حمایت از زنان خشونت دیده جلب کند. او با شنیدن جواب منفی ثریا ناامید نشده و همچنان به تلاشش ادامه می دهد.

 

یک جشن عروسی بزرگ باعث می شود که ثریا همه ی اعضای خانواده را دور هم جمع کند و به آنجا ببرد. او همچنین پسری از یک خانواده ی ثروتمند را برای جانسو در نظر گرفته و از او می خواهد که این موقعیت را خراب نکند. جانسو از مرت خواهش می کند که در آن شب اجه را تنها نگذارد. از قضا کرم نیز مجبور به شرکت در همان جشن به عنوان جانشین مرت می شود.
کرم و جانسو در جشن با یکدیگر رو به رو شده و جانسو وانمود می کند که آنجا خدمتکار است. ثریا جریان به دنیا آمدن جانسو و مرگ پدر و مادرش را برای جانسو تعریف می کند و از او می خواهد که با پسری که وی انتخاب کرده معاشرت کند. کرم که آن پسر را نزدیک جانسو می بیند به او حمله کرده و جانسو را از آنجا بیرون می برد. آن دو تصمیم می گیرند که آن شب را در کنار هم در کنار دریا به صبح برسانند. از سوی دیگر اجه و مرت هم اوقات خوشی را با یکدیگر سپری می کنند و در آخر آن شب یکدیگر را می بوسند... ادامه دارد ...

کدامیک از سریال های جدید را بیشتر می پسندید؟
کدامیک از سریال های جدید را بیشتر می پسندید؟
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید