پنج شنبه, 11 خرداد 1396 15:16

داستان سریال قشر مرفه (بخش پنجم)

متین از ثریا عذرخواهی کرده و بانو را رئیس شرکت می کند. او همچنین از جانسو می خواهد که در شرکت مشغول به کار شود. متین به ثریا قول می دهد که تمام اشتباهاتش را جبران کرده و آنها را خوشبخت کند. ثریا که مدام آرامبخش مصرف می کند گریه کنان به جانسو التماس می کند که ترکش نکند. ایشیل با یک خبرنگار تماس می گیرد تا همه جزئیات زندگی ثریا و متین را افشا کند اما متین با تهدید زندانی کردن او به خاطر دزدی چک او را منصرف می نماید.
مرت به خانه ی اجه رفته و او را پریشان و ناراحت می یابد. اما اجه دلیل ناراحتی اش را نه دروغ مرت که غم مادرش که سال هاست گم شده بیان می کند. مرت یک پلیس مخفی استخدام می کند تا مادر اجه را برای او پیدا کند. پلیس مخفی موفق به پیدا کردن زنی با این مشخصات اما نامی دیگر می شود که در همان سال گم شدن مادر اجه، خودکشی کرده است. مرت چیزی در این باره به اجه نمی گوید. موعد قرار جانسو و کرم فرا می رسد. کرم به جانسو می گوید که زمان فرار از همه چیز رسیده اما جانسو بدون گفتن واقعیت می گوید که نمی تواند با او باشد و ترکش می کند.

 

مرت موفق می شود که با کمک راهنمایی ها و روحیه دادن های اجه ارائه اش در جلسه ی اولیوا را به بهترین شکل خود به انجام برساند. بدیعه در همان روز به الیوا آمده و سعی می کند تا از زیر زبان اجه درباره ی کسی که مرت دوست دارد حرف بکشد. بدیعه درباره ی اختلاف طبقاتی حرف هایی می زند و اجه متقاعد می شود که با هم بودن آنها غیر ممکن است. اما صحبت های کرم درباره ی احساس مرت به او دوباره نظرش را عوض می کند و رابطه اش را با مرت از سر می گیرد.
از طرفی جانسو پس از ترک کرم به خانه رفته و از بانو کمک می خواهد تا به شرکت پدرش نرود. او به بانو درباره ی کرم گفته ولی با واکنش تند وی مواجه می شود. بانو برای دور کردن کرم از جانسو نقشه ای می کشد. او از یکی از دوستانش که متخصص تغذیه است می خواهد با الیوا کار کرده و کرم را عاشق خود کند. غافل از اینکه این دوست او در دوران دبیرستان عاشق کرم بوده است. حضور سوده در الیوا حسادت جانسو را بر می انگیزد و رفتارهای بی اعتنای کرم نسبت به جانسو نیز به این دلخوری دامن می زند.

 

آن شب جانسو به کرم زنگ زده ولی سوده جواب می دهد و می گوید که کرم در حمام است. کرم که نگران جانسو شده به در خانه ی فلیز رفته تا خبری از حال جانسو بگیرد اما با اصرار مرت آنجا را ترک می کند. سوده که به جانسو شک کرده درباره ی او پرس و جو می کند. متین از ایشیل می خواهد که از زندگیش خارج شود در عوض ماهیانه مبلغی به او و دخترش می دهد. ایشیل با شنیدن این حرف تصمیم خود را می گیرد. او دخترش را در جلوی خانه ی متین گذاشته تا پدرش مسئولیت او را به عهده بگیرد.
از طرفی روز آخر کار کرم در الیوا فرا می رسد و مرت تصمیم می گیرد که یک مهمانی خداحافظی برای او ترتیب دهد. او از سوده هم برای این کار کمک می گیرد. جانسو که بابت جریان با هم بودن کرم و سوده سخت ناراحت است رفتار بدی با او می کند. این مسئله باعث می شود که توجه سوده جلب شده و مرت را که برای حرف زدن با جانسو به عمارت کوران رفته تعقیب کند. او در آنجا متوجه هویت واقعی جانسو شده و این مطلب را در وبلاگ خودش منتشر می کند.

 

متین مدام در تلاش برای جلب محبت ثریاست و دمی از رفتن به وقف و سبز شدن جلوی ثریا غافل نمی شود. دیدن رفتار متین و تردید ثریا در برابر شوهرش، لونت را ناراحت کرده تا جایی که از ثریا می خواهد که جایگاه او را در زندگیش مشخص کند. لونت به تماس های ثریا جواب نمی دهد و فیلیز هم که به دردسر افتاده موفق به تماس با لونت نمی شود. مرت به عنوان دستمزد پول زیادی به کرم پیشنهاد می کند اما او نمی پذیرد. وی بعدا تصمیم می گیرد که این پول را گرفته و به خانواده فقیر جانسو برساند. او بخشی از پول را به فیلیز می دهد و بقیه نزد مرت می ماند.
از سوی دیگر بدیعه از یکی از کارمندانش خواهش می کند که برای سرکشی به اولیوا رفته و سر از کار مرت و دوست دخترش دربیاورد. او به آنجا می رود و از اجه و مرت در حال بوسیدن هم عکس می گیرد و برای بدیعه می برد. بدیعه با خود عهد می کند تا حق اجه را کف دستش بگذارد.
جانسو برای پس دادن گردنبند مادر کرم به خانه ی آنها رفته اما آیشن آن را پس نگرفته و جانسو را متقاعد می کند تا حرف دلش را به کرم بگوید. جانسو دوان دوان خودش را به جشن خداحافظی کرم می رساند. اما در آنجا با صحنه ای باور نکردنی رو به رو می شود. سوده با وانمود کردن اینکه اطلاعی از رابطه ی کرم و جانسو ندارد تصویر وبلاگش را به روی پرده نمایش داده و راز جانسو را افشا می کند. این مسئله کرم را در هم می شکند و از جانسو می خواهد برای همیشه از او دوری کند.

 

کرم که قلبش شکسته با بدیعه ای رو به رو می شود که موضوع جابه جایی مرت و کرم را فهمیده است. بدیعه با تحقیر کرم او را متهم به پول گرفتن از نوه اش می کند اما کرم تمام پول ها را به هوا می اندازد و به خانه بر می گردد. خبر جانسو به سرعت پخش شده و به گوش خانواده اش نیز می رسد. ثریا و متین که قادر به کنترل عصبانیت خود نیستند، به منظور تنبیه جانسو را در اتاقش حبس می کنند... ادامه دارد ...

کدامیک از سریال های جدید را بیشتر می پسندید؟
کدامیک از سریال های جدید را بیشتر می پسندید؟
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید