جمعه, 12 خرداد 1396 21:04

آخر سریال اکیا (بخش دهم) + عکس

کمال با کمک لیلا و آیهان اکیا را به بیمارستان می رساند و زینب به او خون می دهد و اکیا نجات پیدا می کند. کمال به ویدا قول می دهد که درباره ی دنیز چیزی به عامر نگوید. عامر از لیلا شکایت می کند و او را وادار می کند که از خانه اش برود. عامر به دنبال علت تصادف متوجه می شود که کمال در تعقیب اکیا بوده است. او با دیدن عروسکی در اتاق اکیا درمیابد که اکنون کمال واقعیت را درباره دنیز فهمیده است و یک دوربین در داخل عروسک جاسازی می کند که اکیا متوجه می شود.

زینب به منظور از بین بردن مدارک پیشنهاد هم خونه شدن با هاکان را می پذیرد. لیلا متوجه می شود که عامر برای بردن دنیز و اکیا نقشه کشیده و این را به کمال خبر می دهد. کمال تصمیم می گیرد که دنیز را بدزدد اما بانو که حرفهای او را شنیده به عامر اطلاع می دهد. زمان اسباب کشی لیلا فرا می رسد و کمال در لباس کارگرها یکی از دوستانش را در چمدان وارد خانه کرده و دنیز را از خانه خارج می کند. عامر کمال را شناخته ولی دیگر دیر شده و دنیز از آنجا برده شده است. او یک مهلت 24 ساعته برای برگرداندن دنیز می دهد و تهدید می کند به ازای هر روز تاخیر یکی از افراد خانواده اش را می کشد.

عامر که چیزی نصیبش نشده با چند گالون بنزین به در خانه ی پدر و مادر کمال می رود. اما اکیا خود را جلوی در انداخته و عامر را از آتش زدن آنجا منصرف می کند. زینب و تارک که خبری از والدین شان ندارند به دنبال آنها می گردند. عامر با استفاده از چیپی در داخل موبایل فهیمه رد آنها را پیدا کرده و هاکان را به آنجا می فرستد. پلیس زهیر را در ماشین دیده اما خبری از دنیز نمی یابند. کمال قبلا با استفاده از پیامک زینب از موضوع آگاه شده و نقشه را تغییر می دهد.

همه به آسو به عنوان جاسوس عامر شک می کنند اما متوجه می شوند که جاسوسی کار بانو بوده است. تارک بانو را در حال جاسازی چیپ در گوشی فهیمه غافلگیر می کند اما به دستور کمال آن را دوباره در گوشی می گذارد. اکیا مخفیانه خودش را به دنیز و کمال می رساند اما دنیز به توت فرنگی حساسیت نشان داده و مجبور می شوند که او را نزد دکتر ببرند. شک دکتر باعث می شود که به پلیس خبر دهد. اکیا به خانه بر می گردد و عامر از هاکان درباره ی حادثه ی دکتر بردن دنیز می شنود. کمال نقشه ی بردن دنیز را می کشد غافل از اینکه خودش بدون آن که بداند در نقشه ی عامر اسیر شده است. عامر که به کمک آسو و بانو سر از همه ی نقشه های آنها درآورده، زمانیکه کمال بچه را به دست مادرش می دهد پلیس از راه می رسد و او را دستگیر می کند. تارک که دیگر به بانو اعتماد ندارد برگه های طلاق را به او می دهد.

 

اکیا با اعتراف به اینکه کمال پدر دنیز است سعی می کند که در برابر واگذاری سهامش به قادر او را برای کمک به خودش متقاعد کند، اما موفق نمی شود. طوفان متوجه می شود که دستکاری ماشین اکیا، کار آسو بوده و زهرا نیز وکالت کمال را بر عهده می گیرد. به پیشنهاد زهرا آنها از عامر شکایت می کنند و به این طریق کمال آزاد شده و پرونده به جریان می افتد. اکیا با گذاشتن گردنبندش در اتاق افسانه او را تهدید به زندان می کند و از او می شنود که عامر نمی خواسته اوزان از زندان زنده بیرون بیاید. کمال از زینب می شنود که هاکان هم به دنبال انتقام از عامر است. بنابراین به آنجا رفته تا مدارک قتل اوزان را بگیرد. اما هاکان مدارک را نزد خود نگه می دارد و به او نمی دهد. مژگان از عامر می خواهد که دست از سر دنیز بردارد و زمانیکه با مخالفت وی رو به رو شد به او می گوید که شبیه پدرش قادر شده است. زینب با استفاده از تست بارداری متوجه می شود که دوباره باردار شده است.
عامر عکس های اکیا با کمال را به او نشان داده و می گوید قاضی دنیز را به مادری مثل تو نمی دهد و او را برای طلاق آزاد می گذارد. عامر دستور دزدین زینب را می دهد تا او را به محل قرار اکیا و کمال ببرند. آنها زینب را در جعبه می گذارند تا به آنجا بفرستند. هاکان تست بارداری زینب را می بیند و به عامر هشدار می دهد که بیش از این زینب را آزار ندهد. هاکان جریان بارداری زینب را به عامر می گوید و او را به فکر فرو می برد. عامر با شنیدن این حرف زینب را از جعبه خارج و به درون انبار کناری می برد. جعبه به دست اکیا و کمال می رسد و می بینند که درون آن تنها یک صندلی است. چشم کمال به در انبار می افتد اما عامر و زینب قبلا از آنجا رفته و کلیدهای زینب را در آنجا می بیند. آیهان در یک اقدام غافلگیری از لیلا خواستگاری کرده و تاریخ ازدواجشان را هم تعیین می کنند.

 

 کمال که به زینب شک کرده درباره ی قتل اوزان از او می پرسد و بازهم دروغ می شنود. تارک با کمک زینب مدارک هاکان را دزدیده و آتش می زند اما مهم ترین مدرک توسط هاکان که همان دکمه ست برای بررسی رفته است. عامر تصمیم می گیرد تا برای مقابله با اکیا، برای بی کفایت نشان دادن او در مادر بودن، صحنه سازی کند. کمال از زینب می شنود که حامله است و با خشم و ناراحتی خانه ی او را ترک می کند. عامر از اکیا می خواهد که در مصاحبه ی مطبوعاتی شرکت کند غافل از اینکه حرف هایی که اکیا خواهد زد به ضرر او می شود. او اعتراف می کند که تمام این سال ها ازدواجشان دروغین بوده است. عامر هم در مقابل در مصاحبه ادعا می کند که زنش مریض است و قصد دارد پس از طلاق سرپرستی دنیز را خودش به عهده بگیرد. 
کمال خانه ی زینب را گشته و لباس بدون دکمه او را پیدا می کند. زینب این موضوع را از تارک شنیده و تصمیم می گیرد خودش را دار بزند. کمال با استفاده از کلیدی که از زینب به جا مانده در خانه هاکان را باز می کند و زینب صندلی را از زیر پایش می اندازد. کمال رسیده و او را نجات می دهد. 
کمال زینب را برای اعتراف به اداره پلیس می برد اما حال زینب بد شده و در بیمارستان می گویند در صورت مرگ بچه، او دیگر بچه دار نخواهد شد. هاکان می گوید که اثر انگشت روی دکمه به یک دکتر تعلق داشته و دنبال او می گردد. آنها دکتر را پیدا می کنند که ظاهرا بی گناه است. عامر زینب را راضی می کند بر علیه کمال با او همکاری کند اما بعدا پشیمان می شود. کمال از اکیا می خواهد که برای تولد دنیز به خانه ی پدر او بیاید. او از هاکان کمک می گیرد تا در آن روز سر عامر را گرم کند. اما در همان شب فیلمی توسط آسو هم برای کمال و هم اکیا فرستاده می شود و شب آنها را خراب می کند. فیلم خفه کردن اوزان توسط زینب!

 

آنشب ویدا به زینب شلیک می کند اما نه به او و نه به بچه آسیبی وارد نمی شود. کمال می گوید که بر طبق گزارش پزشکی قانونی اوزان در اثر خفگی نمرده و زینب بی گناه است. هاکان به فهیمه می گوید که زینب را دوست دارد و قصد ازدواج با او را دارد. ویدا دستگیر می شود اما زینب به آزادی او رضایت می دهد. زینب تحت نظر پلیس می ماند و عامر بسته ای را در بیمارستان به زینب می رساند که در آن به او دستور می دهد از ویدا شکایت نکند. هاکان به زینب پیشنهاد ازدواج داده تا او را از دست عامر خلاص کند و او هم می پذیرد. تارک به آسو اعتراف می کند که اوزان را دار زده و آسو پیشنهاد می کند که کس دیگری را پیدا کرده و متهم کنند... ادامه دارد ...

کدامیک از سریال های جدید را بیشتر می پسندید؟
کدامیک از سریال های جدید را بیشتر می پسندید؟
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید