شنبه, 27 خرداد 1396 23:40

داستان سریال قشر مرفه (بخش ششم)

ثریا به متین اجازه می دهد که بچه را موقتا در خانه نگه دارد اما کمکی از او نخواهد. او کم کم دلش برای بچه می سوزد و بر مراقبت از او نظارت می کند. تماس های جانسو به کرم و اجه بی نتیجه است و هیچ یک حاضر به گفتگو با او نمی شوند. تا اینکه اجه با یک پیام تصویری به او می گوید که به حرف هایش گوش خواهد داد. کرم به همراه پدر و مادرش نزد بدیعه رفته و از او گلایه کرده و خداحافظی می کنند. مرت به کرم اعتراف می کند که از هویت جانسو خبر داشته و این باعث می شود که پرونده ی مرت نیز نزد کرم بسته شود. او حاضر به بخشیدن مرت نشده و او را از خود می راند. جانسو اجه را به خانه شان دعوت کرده و از او خواهش میکند که با کرم صحبت کند اما حتی صحبت های اجه با کرم نیز نتیجه ای ندارد.

 

بانو برای توبیخ سوده به خاطر کاری که با جانسو کرده با او تماس می گیرد اما با تهدید او مواجه می شود. سوده او را تهدید می کند که نقشه ی او را به مادر و پدرش خواهد گفت. از طرفی مرت با بدیعه دعوا کرده و خانه را ترک می کند. اجه به او اجازه می دهد تا زمان بازگشت نزد مادربزرگش در خانه ی او بماند. وصیت نامه ی جان خوانده شده و مشخص می شود که همه ی سهامش را به جانسو منتقل کرده است. متین که قصد اعتراض به وصیت جان را دارد با مخالفت ثریا منصرف می شود. جانسو به خواهرش الا علاقمند شده و شروع به نگهداری پنهانی از او می کند.
جانسو با اصرار ثریا و متین در جلسه ی هیئت مدیره ی هولدینگ کوران شرکت می کند و در آنجا می فهمد که نه تنها تمام سهام جان اکنون مال اوست بلکه کرم نیز به عنوان مدیر در آنجا کار خواهد کرد. جانسو که اکنون به عنوان کارآموز کرم محسوب می شود با او در یک اتاق کار می کند. کرم در برابر پرسش جانسو که چرا به آنجا آمده جواب درستی نمی دهد. کرم به علاوه با بانو از در دوستی درآمده و به او می گوید در این تجارت طرف او را خواهد گرفت و همین حرف را به متین نیز می گوید. ظاهرا گفتگوی کرم با بانو توجه و علاقه ی بانو را جلب می کند. مرت نیز سوده را به خاطر کاری که با جانسو کرده اخراج می کند.

 

لونت به خاطر تحت فشار گذاشتن ثریا از او عذر خواهی می کند اما زمانی که با مقاومت وی روبه رو می شود ثریا را می بوسد و از آنجا می رود. او به دنبال لونت رفته تا با او صحبت کند و شروطی بگذارد. او از لونت می خواهد که به او زمان دهد. لونت نیز پذیرفته و می گوید تا آن زمان هر کسی می تواند با کس دیگری رابطه داشته باشد و این حسادت ثریا را بر می انگیزد.
مرت خانه ی اجه را می خرد اما اجه قبول نمی کند که آن را به نام او کند. جانسو تصمیم می گیرد که با شرکت چالهان شریک شود و متین از او می خواهد که در ابتدا اعتماد او را جلب کند. جانسو تصمیم می گیرد که با علاقمند کردن ثریا به بچه ی ایشیل از پدرش باج خواهی کند. ثریا به الا علاقمند می شود اما متین قبلا با قول ثروت از ایشیل خواسته که برگردد. متین با پیشنهاد جانسو و مرت موافقت می کند اما همه کارها را به کرم می سپارد. او شرط می گذارد که برای همکاری با اولیوا باید 50 درصد از اولیوا مال کوران ها شود.

 

ایشیل برمی گردد تا دخترش را ببرد اما ثریا که سخت به الا علاقمند شده بچه را به او نمی دهد. جانسو و مرت تصمیم می گیرند که پیشنهاد کرم را قبول کنند و اجه هم از اولیوا استعفا می دهد. آنها تصمیم می گیرند که اجه را به عنوان سرآشپز در اولیوا استخدام کنند غافل از اینکه کس دیگری هم از پیش استخدام شده است و آن کسی نیست جز سوده. سوده با تهدید بانو موفق می شود که رضایت متین را برای استخدام خودش جلب کند.
بدیعه پس از باخبر شدن از فروش نصف اولیوا با ثریا دعوای سختی می کند. ثریا نزد لونت رفته و از او می خواهد که مانند متین حسادت او را برنیانگیزد. همانطور که ثریا سرش را بر روی شانه لونت گذاشته متین سر می رسد و آنها را میبیند اما بدون آنکه خود را نشان دهد آنجا را ترک میکند. لونت به خانه ی بدیعه رفته و او را متقاعد می کند که یک شانس به اجه بدهد. او نیز برای فردا مرت را به همراه اجه به عمارت چالهان دعوت می کند. اما در واقع بدیعه یک مهمانی ترتیب داده تا اختلاف طبقاتی شان را در عمل به اجه نشان دهد. تمسخر اطرافیان باعث می شود که اجه مهمانی را با ناراحتی ترک کند و زمانی که به خانه می رسد می بیند مرت کارگرانی را آورده تا وسایل کهنه را دور بیاندازند. او که اکنون منتظر یک جرقه ست رابطه اش با مرت را بر هم می زند.

 

ایشیل با پلیس به عمارت کوران می رود و الا را پس می گیرد. متین افرادش را سراغ لونت فرستاده تا او را بدزدند. او وقتی از زبان لونت عشقش به ثریا را می شنود او را کتک می زند. کرم به ثریا پیشنهاد میدهد که اولیوا اسپانسری کارهای خیریه او را به عهده بگیرد. ثریا نزد ایشیل رفته تا او را متقاعد کند که زندگی الا با کمک ثریا بهتر خواهد بود و ایشیل قبول می کند که الا دو مادر داشته باشد و آخر هفته ها نزد ثریا بماند. کرم برای اینکه حسادت جانسو را برانگیزد سوده را می بوسد و زمانی که جانسو گریه کنان از آنجا می رود به دنبالش رفته اما به او می گوید که دیگر چیزی بین شان نمانده است.
جانسو درمیابد که خواهرش بانو پشت قضیه آمدن سوده به اولیوا بوده است. پدر و مادر کرم دور از چشم او تصمیم می گیرند که کار پیدا کنند اما ناخواسته سر از خانه ی جدید ثریا کوران در می آورند. آنها پس از کمی گفتگوی ناخوشایند با ثریا آنجا را ترک می کنند... ادامه دارد ...

کدامیک از سریال های جدید را بیشتر می پسندید؟
کدامیک از سریال های جدید را بیشتر می پسندید؟
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

کدامیک از بازیگران زیر را به عنوان خوش تیپ ترین بازیگر مرد ترک می دانید؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
کدامیک از بازیگران زیر را به عنوان خوش تیپ ترین بازیگر مرد ترک می دانید؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید