دوشنبه, 29 خرداد 1396 14:17

داستان سریال قشر مرفه (بخش هفتم)

بدیعه برای جلوگیری از بستن قرارداد با کوران ها به شرکت آنها می رود اما در آنجا با کرم روبه رو می شود. او که میبیند کرم دیگر آن کرم سابق نیست و نمی تواند او را تحقیر یا به او فرمان دهد با عصبانیت آنجا را به مقصد خانه ی ثریا ترک می کند. در آنجا او کرم واقعی را به ثریا معرفی می کند و ثریا همه چیز را درباره ی رابطه جانسو و کرم متوجه می شود. او که گمان می کند آمدن پدر و مادر کرم به آنجا هم نقشه ی کرم بوده قول می دهد که کرم را نابود کند. فردای آن روز او کرم را برای شام به خانه شان دعوت می کند. او همچنین پدر و مادر کرم را نیز به آن مهمانی دعوت می کند.
از طرف دیگر بانو پس از دعوای شدیدی که با جانسو می کند بسیار ناراحت است و پیشنهاد کرم را برای بیرون رفتن قبول می کند. کرم او را به یک بار برده و پس از مست کردن او رازهای شرکت را از زیر زبانش بیرون می کشد. بانو در آنجا اعتراف می کند که پدرش یک صندوق پرداخت رشوه دارد و در هنگام خداحافظی گونه ی کرم را می بوسد.

 

مرت که تصمیم گرفته به اجه پیشنهاد ازدواج دهد از جانسو و کرم درخواست کمک می کند. کرم درباره ی آن بوسه به سوده می گوید که اتفاقی پیش آمده و منظوری نداشته است. این مسئله سوده را ناراحت و از کرم ناامید می کند. مرت به اجه پیشنهاد ازدواج می دهد و با هم نامزد می کنند. کرم به خانه ثریا رفته و در آنجا پدر و مادرش را می بیند و پس از تحقیر از جانب کوران ها تصمیم به استعفا می گیرد. متین کوران به او می گوید در صورت استعفا باید مبلغ گزافی جریمه بدهد. بعد از این حادثه کرم به جانسو می گوید که با دیدن خانواده اش او را درک می کند.
لونت که درباره درگیری اش با متین چیزی به ثریا نگفته از جانب متین تهدید می شود که او را از وقفی که کوران اسپانسرش است اخراج خواهد کرد. کرم که متوجه رابطه لونت و ثریا و از طرف دیگر درگیری لونت با متین شده است پرونده ی رشوه های متین را به لونت می دهد. روز افتتاحیه ی اولیوای جدید و در ادامه سخنرانی متین فرا می رسد. سخنرانی که با ورود پلیس و دستگیری او به پایان می رسد. جانسو بعد از این ماجرا کرم و لونت را در حال نوشیدن شراب و خوشحالی می بیند و درمیابد که کرم در دستگیری پدرش دست داشته است. کرم در اداره پلیس به بانو اعتراف می کند که او شرکت کوران را لو داده است. ثریا پس از صحبت با متین می فهمد که او واقعا کلاهبرداری کرده و کاملا از او ناامید می شود.

 

بدیعه به اداره ی پلیس رفته و اجه را تحقیر می کند. مرت از بدیعه می خواهد که با یکدیگر جلوی خبرنگاران ظاهر شوند و درباره ی این اتفاق توضیح دهند. او در آنجا نامزدی اش با اجه را اعلام کرده و این حال بدیعه را خراب می کند. کرم وقتی به خانه برمی گردد اثری از پدر و مادرش نیست. آنها که به خاطر رفتار تازه ی کرم خجالت زده هستند به ولایت شان برگشته اند و در نامه از کرم می خواهند که هر گاه کرم سابق شد به آنها اطلاع دهد تا بازگردند.
جانسو که به دست داشتن کرم در دستگیری پدرش شک دارد با اعتراف لونت که تقصیر را به گردن گرفته رو به رو می شود. ریاست شرکت موقتا به دست بانو می افتد و بدیعه مرت را از ارث محروم میکند. دادگاه متین را آزاد کرده اما تحقیقات همچنان ادامه دارد. کرم که ناراحتی جانسو را پس از دادگاه میبیند او را تعقیب کرده و دست از لجبازی بر می دارد. او به عشقش اقرار کرده و جانسو را می بوسد. بانو که خود عاشق کرم شده هم این صحنه را می بیند و از عصبانیت به خانه رفته و جریان را به ثریا می گوید.
بانو و ثریا تصمیم می گیرند برای انتقام از کرم کاری بکنند. پدر کرم که ضمانت وام کسی را کرده اکنون 50 هزار لیر به بانک بدهی دارد و کوران ها تصمیم می گیرند تا بانک اموال خانواده کرم را مصادره کند. کرم که اکنون میان حس انتقام نسبت به کوران ها و عشقش به جانسو سردرگم شده از لونت کمک می گیرد. از طرفی بدیعه بیهوش شده و در بیمارستان مشخص می شود که دچار سرطان سینه شده است. ثریا این خبر را به مرت می دهد و او سریعا خودش را به بیمارستان می رساند. بدیعه به عنوان آخرین درخواست از مرت می خواهد که از اجه جدا شود.

 

ثریا تصمیم می گیرد که به رابطه اش با لونت پایان دهد اما شنیدن بازگشت متین نزد ایشیل باعث می شود که پرونده طلاقش را به جریان بیندازد. او چمدان متین را بسته و به عنوان هدیه به در خانه ایشیل می برد. مرت مجبور می شود که برای راضی کردن بدیعه به جراحی درباره ی اتمام رابطه اش با اجه به او دروغ بگوید. جانسو با دانستن جریان توقیف اموال بدهی پدر کرم را پرداخته و یک ماشین برای او که اتومبیلش را فروخته می خرد. اما بانو آنها را دیده و همه چیز را به ثریا می گوید. ثریا به اولیوا رفته و از کرم می خواهد که دست از سر جانسو و ثروت کوران ها بردارد.
کرم جریان درخواست طلاق ثریا را به لونت می گوید و جانسو نیز با لونت صحبت کرده و برای راضی کردن مادرش او را راهنمایی می کند. مرت به اجه می گوید که باید در این وضعیت بیماری بدیعه در کنارش باشد و خانه اجه را ترک می کند. جانسو خانه را ترک کرده و به خانه کرم می رود ولی در آنجا با این حقیقت که لو دادن متین کار کرم بوده رو به رو می شود... ادامه دارد ...

1 نظر

  • پاسخ دهید پنج شنبه, 01 تیر 1396 00:45 فرستاده شده توسط منا

    جالب بود زودتر قسمت هاش بذارین ما منتظریم

    گزارش کردن

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید