جمعه, 09 تیر 1396 14:20

آخر سریال پاتریکس + عکس

صالح کشته شده و عدالت توسط برادرش رضا که به تازگی از زندان فرار کرده به قتل می رسد. او که قاتل مادر پاتریکس نیز هست به دنبال به دست آوردن عشق اکسیس دست به قتل های بسیاری می زند. تحسین حافظه اش را از دست داده و ازدواجش با عدالت و حتی مرگ او را به خاطر نمی آورد. رضا با دزدیدن بولنت، هولیا و جاهده از آنها می خواهد که در مراسم عروسی اکسیس با پاتریکس، دارویی را به خورد اکسیس دهند تا بدون صدمه دیدن مادر بچه از بین برود اما هیچ یک از آنها تن به این کار نمی دهند. در نهایت بانو که پسرش توسط رضا دزدیده شده با تهدید او مخفیانه وارد مراسم شده و دارو را در بطری آب اکسیس می ریزد اما به اندازه ای که نه به اکسیس و نه بچه آسیبی نرسد. او فقط باعث می شود که جشن عروسی به دلیل بدحالی اکسیس بر هم بخورد.

کشتی که رضا برای فرار به روسیه از آن استفاده می کند منفجر شده ولی رضا قبلا از آن خارج شده است. پاتریکس در یک اقدام غافلگیرانه یک جشن عروسی بر پا کرده و بانو را نیز دعوت می کند. مهربان که در انتخابات شرکت کرده و به عنوان شهردار انتخاب شده، عقد اکسیس و پاتریکس را جاری می کند. جاهده برای دارو دادن به اکسیس به زندان می افتد اما وقتی پاتریکس واقعیت را می فهمد، پسر بانو را از زندان رضا فراری داده و  بی گناهی جاهده ثابت می شود. با اعتراف جاهده، بولت به خاطر دزدیدن پسر هولیا (ظفر) و هولیا به دلیل قتل دکتر به زندان می افتند. جاهده دخترش را در زندان به دنیا می آورد و کورهان که او را بخشیده می رود تا این خبر را به همه بدهد اما هرگز بازنمی گردد.

رضا با فریب دادن پاتریکس، او را از خانه دور کرده و پس از به قتل رساندن کورهان اکسیس را می دزدد. رابطه ی تحسین که کم کم حافظه اش را به دست می آورد با مهربان بهتر شده و اعتراف می کند که به خاطر تهدید پدر نورهان مجبور به ترک او شده بوده تا آنها به مهربان آسیبی نرسانند. جاهده با شنیدن خبر مرگ کورهان با خیال او زندگی می کند و برای عمل به قولش به او رویه خوبی را در پیش می گیرد. او به هولیا قول می دهد تا از ظفر مانند بچه خودش مراقبت کرده و گاهی او را برای ملاقات به زندان ببرد. اکسیس با کمک یکی از اهالی منطقه موفق می شود تا با پاتریکس تماس بگیرد اما رضا سر می رسد و توسط اکسیس زخمی می شود. او اکسیس را با چشم و دهان بسته و دری که به ماشه ی اسلحه ای متصل شده رها می کند.

 

پاتریکس و تحسین با باز کردن در ناخواسته موجب شلیک به سر اکسیس می شوند و وی به کما فرو می رود. رضا دستگیر شده و وانمود به دیوانگی می کند تا به تیمارستان برده شود. او در آنجا از یکی از کارکنان برای فرار کمک می گیرد غافل از اینکه آن مرد عامل نفوذی پاتریکس برای به دست آوردن رضا بوده است.

رضا خود را به قایق فرار می رساند اما در آنجا با پاتریکس و تحسین مواجه می شود. تحسین پاتریکس را بی هوش و از قایق خارج می کند و قایق را با رضا و خودش منفجر می کند. پاتریکس به هوش آمده و به بیمارستان بر می گردد. او در آنجا پسرش را که به دنیا آمده در آغوش اکسیس می بیند. آنها فقدان عزیزانشان را پشت سر گذاشته و تلاش می کنند تا خوشبختی را به زندگیشان بازگردانند... پایان. 

کدامیک از سریال های جدید را بیشتر می پسندید؟
کدامیک از سریال های جدید را بیشتر می پسندید؟
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید