پنج شنبه, 25 مهر 1398 09:59

آخر سریال میوه ممنوعه (بخش چهارم)

از طرف دیگر مردی به نام کمال به سراغ اندر می رود و ادعا می کند که شوهر ییلدیز است. گویا در گذشته ییلدیز بدون خبر خانواده اش با کمال عقد کرده و به محض خارج شدن از محضر توسط مادرش مجبور به طلاق از کمال می شود. اندر کمال را به عنوان راننده اریم وارد خانه هالیت می کند تا با ییلدیز رابطه برقرار کند. کمال که برای انتقام از ییلدیز برگشته، هنوز عاشق اوست و طاقت آزار دیدن او را ندارد.


یکی از آشنایان قدیم هالیت، دفنه، که سابقا دوست نزدیک اندر بوده سر و کله اش پیدا شده و به ییلدیز نزدیک می شود. ییلدیز که برای دادن حق السکوت به شنگول در تنگنا قرار گرفته، به پیشنهاد دفنه تصمیم می گیرد تا از کارت اعتباری اش پول نقد بردارد. دفنه که برای رابطه با هالیت دست و پا می زند از این راز ییلدیز به نفع خودش استفاده می کند. هالیت خانه را ترک کرده و به هتل می رود. ییلدیز برای تحریک هالیت و با کمک کمال، به شغل مهمانداری کافه بر می گردد. هالیت عصبانی شده و او را به خانه برمیگرداند. آنها پس از مشاجره ای کوتاه با یکدیگر آشتی کرده و همه چیز را فراموش می کنند.


هالیت از یکی از دوستانش می شنود که اندر مورد توجه مردان بسیاری است و هیچ بعید نیست که به زودی ازدواج کند. این حرف ها حسادت هالیت را بر می انگیزد و باعث می شود که دوباره با اندر رابطه برقرار کند.


در جشنی که همه حضور دارند علیهان زینب را در گوشه ای گیر انداخته و می بوسد غافل از اینکه زهرا شاهد تمام این ماجراهاست. زمانیکه جم به بالای سن رفته و از رابطه اش با زینب حرف می زند، زهرا در حضور همه آنچه را دیده بر زبان می آورد و باعث جدایی زینب و جم میشود. تلاش های علیهان برای باوراندن عشقش به زینب به جایی نمی رسد و او رفتارش را با زینب تغییر می دهد.


هیرا که به عنوان خلبان وارد شرکت شده عاشق علیهان می شود و علیهان برای برانگیختن حسادت زینب به هیرا نزدیک می شود. هیرا حلقه هایی که علیهان برای خواستگاری از زینب خریده بوده را می بیند و گمان می کند که علیهان میخواهد به او پیشنهاد ازدواج بدهد. زمانیکه این مسئله و تاریخ نوشته شده پشت حلقه را به زینب می گوید، زینب متوجه می شود که این حلقه برای خود او بوده است و این مسئله را با هیرا در میان می گذارد. هیرا از شنیدن این واقعیت بسیار عصبانی شده و شرکت علیهان را به هم می ریزد. اکنون که زینب از جریان حلقه با خبر شده علیهان با کمک هاکان زینب را به خانه اش می کشاند. او در آنجا به زینب پیشنهاد ازدواج داده و از او جواب مثبت را می گیرد.


کمال به طور مخفیانه و با استفاده از نام آتاکان شروع به خرید سهام شرکت هالیت می کند و برای ناراحت کردن ییلدیز کم کم به زهرا نزدیک می شود. او که نتوانسته ییلدیز را متقاعد به فرار کند تصمیم می گیرد تا نقشه ی دومش را اجرا کند. او از راننده شرکت بودن استعفا داده و به عنوان شریک هالیت وارد شرکت می شود و خودش ازدواج سابقش با ییلدیز را برای هالیت فاش می کند. هالیت تصمیم به طلاق از ییلدیز گرفته و پیش اندر بر می گردد. رسیدن عکسی از هالیت واندر در کنار هم ییلدیز را برآشفته کرده و او را به خانه اندر می کشاند. او با دیدن هالیت در آنجا بیهوش شده و به بیمارستان برده می شود، جایی که مشخص می شود ییلدیز حامله است. هالیت به خاطر حاملگی ییلدیز به خانه بازمی گردد و قول می دهد تا از اندر دوری کند.


اندر از آیسل می خواهد تا دارویی را به خورد ییلدیز دهد اما او نمی تواند خودش را به این کار راضی کند. اندر مشکوک می شود که حاملگی ییلدیز ساختگی باشد بنابراین سراغ مطب پزشک رفته و متوجه می شود که ییلدیز برای عوض کردن جواب آزمایشش به منشی پول داده است. اندر سرانجام موفق می شود تا هالیت را متقاعد کند که از ییلدیز تست حاملگی بگیرد. هالیت دکتری را به خانه آورده و به زور از ییلدیز خون می گیرند و در نهایت معلوم می شود که ییلدیز واقعا حامله ست.


هیرا که از شرکت اخراج شده خود را به هواپیمای علیهان می رساند و مخفیانه کنترل آن را به دست می گیرد. او علیهان را می دزدد اما علیهان موفق می شود که با بیهوش کردن او هواپیما را فرود بیاورد و خود را از چنگش برهاند.


ایرم که دختر عموی زینب و ییلدیز است به عنوان یک خواننده در استانبول مشغول به کار می شود. او با هاکان آشنا شده و رابطه ای میان شان شکل می گیرد. مادر ییلدیز به خانه هالیت می آید تا دخترش را در دوران بارداری تنها نگذارد. زمانیکه آنها برای کنترل به بیمارستان می روند می فهمند که بچه در شکم ییلدیز مرده است اما این مسئله را از همه پنهان می کنند... ادامه دارد...

لطفا در صورت تمایل به انتشار ادامه این مطلب بر روی تبلیغ زیر کلیک کنید:

1 نظر

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید