چهارشنبه, 12 آبان 1395 00:00

آخر سریال "هرگز تسلیم نمی شوم" (بخش دوم)

 "کرم" که صاحب شرکت لوازم آرایشی سانجاکدار است سعی می کند که نور را به سمت خود جذب کند چرا که نور شباهت بی نظیری به همسر سابق او که سالها پیش مرده دارد. با به روی آنتن رفتن تبلیغات نور، روابط او با ایگیت دوباره دستخوش طوفان می شود. امین مچ الماس را با جاهد می گیرد و تمام نقشه های الماس نقش بر آب می شود. او برای به دست آوردن پول بیشتر تصمیم به ترک مزرعه می گیرد و نازان سعی در برگرداندن جاهد به خانه دارد.

الماس که همه چیز را از دست رفته می بیند تصمیم به نزدیک شدن به اجلال می گیرد اما به دست آوردن اعتماد اجلال کار آسانی نیست. با اصرار اجلال، ایگیت آخر هفته را با او در هتل می ماند. وجود نور و خدمه در هتل باعث معذب شدن ایگیت می شود و دیدن کرم که دورو بر نور است ایگیت را دیوانه می کند. در مسیر برگشت نور تصمیم می گیرد که با ماشین کرم برگردد و این مسئله همچنان که مشکلاتی برای رابطه نور با ایگیت موجب می شود در عین حال دوستی خوبی بین او و کرم ایجاد می کند. الماس وقتی متوجه حاملگی اش می شود برگ برنده را در وجود خود می بیند اما متقاعد کردن جاهد که پدر این بچه ست چالشی دیگر خواهد بود. او که اینبار حقیقت را می گوید نمی تواند به کسی بقبولاند که باردار است پس تصمیم می گیرد که با اجلال صحبت کند.

اجلال به دلیل پنهان کردن آگاهی اش از رابطه ی بین ایگیت و نور زمان سختی را می گذراند. پس از شام کاری نور با کرم، خشم ایگیت دوباره برانگیخته می شود. ایگیت و کرم، گذشته، شخصیت و سبک زندگی کاملا متفاوتی با یکدیگر دارند. با نقشه های اجلال و فرات دوباره رابطه ی نور و ایگیت تیره و تار می شود. در همین حین اجلال تظاهر می کند که زنی عاشق و حمایتگر برای شوهرش است و هر چه او بگوید اطاعت می کند. جاهد باز در مقابل الماس تسلیم می شود و الماس در میابد که دیگر زندگیش تضمین شده است. نور مطمئن می شود که اجلال از رابطه شان با خبر است و تظاهر به ندانستن می کند اما نمی تواند ایگیت را متوجه این واقعیت کند.

نور وقتی فرات و اجلال را در حال بوسیدن هم می بیند بسیار شوکه می شود و تصور می کند برگ برنده ای در دست دارد. از طرفی ملاقات کرم و ایگیت بی نتیجه است و نفرت ایگیت از کرم ادامه پیدا می کند.  غزل که منشی کرم است از تغییراتی که در کرم اتفاق افتاده ناراحت است و برای به دست گرفتن کنترل اوضاع با الماس متحد می شود. زمانی که اجلال می شنود که نور به ایگیت می گوید :" آیا می خواهی از من طلاق بگیری؟" ابتدا گیج می شود اما خیلی زود خود را برای حمله ی بعدی آماده می کند. ایگیت تنها برای عصبانی کردن نور پیشنهاد طلاق را می پذیرد. ایگیت که شاهد خواستگاری کرم از نور است دیوانه شده و به کرم حمله می کند. این خواستگاری ثابت می کند که حرف های ایگیت درباره ی قصد کرم حقیقت داشته و نور تصمیم می گیرد که از شرکت سانجاکدار جدا شود.

ایگیت به دام نقشه ی اجلال می افتد و با گذراندن شب با اجلال به نور خیانت می کند. رفتار ایگیت تغییر می کند و نور دلیل این تغییرات را درک نمی کند. نور نزد ایگیت می رود تا به وی بگوید که کارش را ترک کرده اما ایگیت باز هم به او اجازه ی حرف زدن نمی دهد. اجلال که از دست مادرش به دلیل دروغ هایی که گفته ناراحت است او را در جریان نقشه هایش نمی گذارد و تنها به یاری فرات اکتفا می کند. وقتی حفیظه جریان حاملگی الماس را می فهمد عکس العمل کوبنده ای نشان می دهد.

الماس سعی میکند تا جاهد را متقاعد به دادن تست دی ان ای کند. دکتر به ایگیت می گوید که حال اجلال کاملا خوب شده و این ایگیت را که از نقش بازی کردن خسته شده بسیار خوشحال می سازد. اما اجلال به کمک فرات نقشه ی دیگری می کشد که زندگی را برای نور و ایگیت تیره و تار می کند. بالاخره نور و ایگیت می فهمند که اجلال همه چیز را می داند و احساس راحتی می کنند اما در عین حال می دانند که هیچ چیز یه این سادگی نخواهد بود.... ادامه دارد....


 

 

آخر سریال برگ ریزان (بخش آخر)

داستان سریال کوزی گونی (بخش آخر)

آخر سریال رز سیاه

آخر سریال هرگز تسلیم نمی شوم (بخش آخر)

 آخر سریال دست سرنوشت (بخش پنجم)

 

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید