پنج شنبه, 13 آبان 1395 00:00

آخر سریال "هرگز تسلیم نمی شوم" (بخش سوم)

بالاخره جاهد به دادن تست دی ان ای راضی می شود. درست در زمانی که نور و ایگیت احساس می کنند تمام مشکلات را پشت سر گذاشتند خبری می رسد که همه چیز را دگرگون می سازد. این خبر حاملگی اجلال است که پایان رابطه ی نور و ایگیت را رقم می زند. نور به خانه ی الماس می رود و ایگیت که حاملگی را باور می کند سعی در به توافق رسیدن با اجلال می کند. اما تنها توافقی که اجلال می پذیرد ازدواج است و بس.

حرف های اجلال به مرت بر روی او تاثیر گذاشته و باعث فاصله گرفتن او از پدرش می شود. رفتار های مرت در مدرسه نشان دهنده ی آسیب های روانی ست که این مسئله ایگیت را حتی در شرایط بدتری قرار می دهد. الماس که اکنون منتظر نشسته تا یکی از اعضای خانواده ی "کوزان" شود غافل از اینست که نازان هم بیکار نمی ماند و آخرین برگ برنده اش را رو می کند. نازان تست دی ان ای را عوض می کند و جواب منفی می شود.

نور که می داند تنها چاره برای القا کردن طلاق به ایگیت دوری از او و انجام کاری است که او را به قدر کافی ناراحت کند نقشه اش را شروع می کند. نور و ایگیت که در حالت ناگهانی و غیر منتظره ای با یکدیگر ازدواج کردند اکنون طلاقی غیر منتظره نیز انتظارشان را می کشد. نور و ایگیت خیلی سریع و ناگهانی از هم طلاق می گیرند. اجلال و کرم دو نفری هستند که جریان طلاق را مو به مو دنبال می کنند. اکنون کرم زمان را برای نزدیک شدن به نور مناسب می بیند.

اجلال راند اول مبارزه را پیروز می شود و باعث طلاق نور و ایگیت از هم می شود. راند دوم متقاعد کردن ایگیت برای ازدواج دوباره با خودش است. او برای رسیدن به خواسته اش حتی از استفاده ابزاری از پسرش مرت نیز مضایقه نمی کند.

نور پس از طلاق به کارش بازمی گردد اما حضور همیشگی ایگیت در کنار گوشش او را راحت نمی گذارد. الماس هم که از اشتباه بودن جواب تست اطمینان دارد تصمیم می گیرد برای احقاق حقش به دادگاه برود. در شبی که از نظر کاری برای نور اهمیت زیادی دارد، اجلال و فرات وارد عمل می شوند و همه چیز را به هم می ریزند. وقتی آیتول از بارداری اجلال با خبر می شود دچار حمله ی قلبی شده و در بیمارستان بستری می گردد. زمانی که او مرخص می شود ابتدا با صحبت و سپس با اجبار سعی می کند تا اجلال را برای سقط جنین متقاعد کند. ایگیت به رفتارهای آیتول، اجلال و فرات شک کرده و مطمئن است که آنها پشت سر او مشغول کاری هستند اما ذهن او که تماما درگیر نور است نمی تواند بر موقعیت حاضر تمرکز کند.

ایگیت می خواهد که با نور صحبت کرده و به او بگوید هرگز از  او دست نمی کشد. الماس که به دادگاه رفته موفق می شود جاهد را برای انجام تست مجدد راضی کند. زندگی شغلی نور دستخوش بحران می شود و این تنها کرم است که در کنار او می ایستد. آخرین حرکت نور در همسایه شدن با کرم تیر خلاصی است که باعث می شود ایگیت دست به دزدیدن او بزند. هدف ایگیت این است که یک روز را باهم بگذرانند و در مورد مشکلاتشان با یکدیگر حرف بزنند. اما مهم ترین حرفی که ایگیت می خواهد به نور بزند اینست که هرگز از او دست نمی کشد.

اجلال که می بیند ایگیت و نور هر دو ناپدید شدند موضوع را فهمیده و بازهم از مرت برای برگرداندن ایگیت استفاده می کند. ایگیت به سرعت خودش را به مرت می رساند و نور از این فرصت استفاده کرده و به خواستگاری کرم جواب مثبت می دهد. هدف او از این کار دور نگه داشتن ایگیت و نشان دادن اینست که هیچ امیدی برای رابطه شان باقی نمانده است.  وقتی جاهد در می یابد که پدر بچه ی الماس است نازان را ترک کرده و برای زندگی نزد الماس می رود. وقتی ایگیت عکس نور و کرم را دست در دست هم در روزنامه ها می بیند دیوانه شده اما در عین حال از بازی ای که نور قصد انجامش را دارد نیز باخبر است.... ادامه دارد...

آخر سریال "هرگز تسلیم نمی شوم" بخش اول

آخر سریال "هرگز تسلیم نمی شوم" بخش دوم

آخر سریال "هرگز تسلیم نمی شوم" بخش چهارم

آخر سریال "هرگز تسلیم نمی شوم" بخش پنجم

 

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید