شنبه, 11 ارديبهشت 1395 00:00

سورپرایز کنعان امیرزالی اوغلو برای جشن ازدواجش

کنعان امیرزالی اوغلو " Kenan İmirzalıoğlu " (بازیگر سریال های ایزل و کارادایی) که قرار است به تازگی با دوست دختر خود ازدواج کند در حال انجام تدارکات این مراسم می باشد. او برای همسر خود در این جشن سورپرایزهایی آماده کرده است.
کنعان که در تمام سریال ها و فیلم هایی که ایفای کرده است برای طرف مقابل خود حتی مرگ را به جان خریده، در زندگی واقعی خود نیز مردی کاملا رمانتیک است.
او تا به حال به دفعات عنوان جنتلمن ترین مرد ترکیه را به خود اختصاص داده و با حرکات سورپرایزی که بارها برای سینم انجام داده، اثبات کرد که لایق این عنوان است. او، برای اینکه همه چیز طبق خواسته ی سینم باشد تمام تلاش خود را کرده و مطابق با خواسته ی او مکان جشن با گل های مورد علاقه ی سینم، یعنی گل های آفتابگردان تزئین شده است.
طبق خبرهای منتشر شده در سایت های ترک، کنعان قصد دارد در این مراسم برای همسر آینده ی خود به صورت زنده ترانه اجرا کند و به همین خاطر این روزها تعلیم خوانندگی می بیند. او همچنین قصد دارد مطابق با نقش های خود در سریال های مختلف، در مراسم ازدواج خود نیز به روی صحنه برود و استعداد خود را در رقص سنتی "زیبک" به نمایش بگذارد.
او که به نفع ماهیگیران آن منطقه برای حمل و نقل میهمانان به محل جشن به جای کشتی های لوکس از قایق های ماهیگیری تزئین شده استفاده خواهد کرد و تمام پیشنهادات تبلیغاتی را رد کرده و برای هر چه بهتر برگزار شدن این مراسم از هیچ هزینه ای دریغ نکرده است لقب "شاه داماد" را به خود اختصاص داده است.

کدامیک از بازیگران زیر را به عنوان خوش تیپ ترین بازیگر مرد ترک می دانید؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
کدامیک از بازیگران زیر را به عنوان خوش تیپ ترین بازیگر مرد ترک می دانید؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید