پنج شنبه, 06 خرداد 1395 00:00

ارکان پتکایا: در واقع نورگل قصد تجاوز به مرا داشت!!

مجادله بین ارکان پتکایا و نورگل یشیلجای تفسیر تازه ای از چهره ی واقعی پتکایا را به نمایش گذاشت. همه ی این داستان از آن جایی شروع شد که نورگل گفته بود: پتکایا مرا در آغوش گرفت.. پتکایا با جملاتی نظیر "من چه سوء استفاده ای از او کردم و مگر او بیانسه است" به این اتهامات پاسخ داد. افشاگری جدید ارکان پتکایا و نورگل یشیلجای در مشاجرات مانند بمب منفجر شد. سخنان تازه ی ارکان پتکایا جنجال خبری را دوباره شعله ور کرد. گزارشگر خبرگزاری ملیت ترکیه در این رابطه با پتکایا به گفتگو پرداخت و از او درباره ی جریان نورگل پرسید؛
- نورگل در حین بازی در سریال گوزل (پارامپارچا) ادعاهای زیادی راجع به شما کرد و اتهاماتی را به شما نسبت داد. شما نیز در شبکه های اجتماعی به آنها پاسخ دادید. وقتی شما و همسرتان این اتهامات را خواندید چه احساسی به شما دست داد؟
- هر دوی ما بسیار متعجب شده و از شنیدن این اتهامات توسط یک زن بسیار متاسف شدیم.
- چیزی هست که بخواهید در این مورد بگید؟
- در حقیقت حرفهای زیادی برای گفتن هست اما در شرایطی که من در تیررس این اتهامات هستم کشور تمایلی به پذیرش حرف های من ندارد. بگذارید فقط این را بگویم که ما تازه در آغاز کار هستیم و برای اثبات حرفهایم هر کاری می کنم.
آهو یوگتو بازیگر نقش جانان در سریال پارامپارچا در این باره گفته: "در جریان فیلمبرداری من شاهد اتفاق عجیبی بین این دو نفر نبودم که حاکی از اذیت و تجاوز باشد."

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید