یکشنبه, 09 خرداد 1395 00:00

مصاحبه ی خواندنی با بازیگران سریال نبرد گل ها

 بازیگران سریال نبرد گلها مقابل دوربین برنامه ی فلاش که در ترکیه پخش می شود، درباره ی کاراکترهای خود در این مجموعه در لوکیشن خانه ی گلفام که در منطقه ی داریجا در استانبول واقع شده است، صحبت کردند که چکیده ای از این مصاحبه ها را در اینجا خواهید خواند.
جانان ارگودار بازیگر نقش گلفام درباره ی این کاراکتر در حالی که داخل اتاق گلفام روی تخت نشسته بود گفت: "گلفام شخصیت رنگارنگی دارد. با در نظر گرفتن گلفام باید بگویم که من نمی خواستم که او با صفات منفی و شخصیتی ظالم شناخته شود و در ابتدا فکر می کردم که او کاراکتر بد داستان خواهد بود. اما به هیچ وجه دوست نداشتم که برای بازی کاراکتری کاملا منفی وارد این سریال بشوم. چون معمولا بیننده برداشتی کاملا تک بعدی از این مدل رل ها دارد، یا او را کاملا منفی یا کاملا مثبت می داند. اما من می خواستم که میان این دو کاراکتر را بازی کنم و در آن راه وسط گام بردارم. برای همین نیز بارها و بارها در این زمینه با نویسنده، تهیه کننده و کارگردان صحبت کردم و ایده های خود را برای رنگ دادن هر چه بیشتر به کاراکتر گلفام مطرح کردم. آنها نیز این ایده ها را در پیشرفت پروژه مورد استفاده قرار دادند و من را تایید کردند.

در واقع گذشته ی این کاراکتر نیز زمینه ی مساعدی برای ایده های پیشنهادی من فراهم کرده بود و به این ترتیب این پروژه را قبول کردم. البته بازیگرانی که در این راه با آنها همراه بودم نیز برای من بسیار اهمیت داشتند. همکاری با بازیگران باتجربه ای مانند باریش، داملا و سرجان نیز از نکات مثبت حضور من در این پروژه بود. صحنه های اصلی من با آنها اتفاق می افتد و بیشتر از دیگران آنها را می بینم و این برای من مهم است که کسانی که اطراف من کار می کنند و با من همکار هستند انرژی مثبت و تجربه ی کافی داشته باشند. اگر چه شخصیت گلفام از طرف مخاطب مستبد، قوی و نترس به نظر می رسد اما در واقعیت این طور نیست.

او در تنهایی خود از تنها ماندن و ناتوانی می ترسد. در واقع در مواقع تنهایی گلفام شخصیت واقعی خود را نشان می دهد. من به عنوان بازیگر این نقش به این نتیجه رسیده ام که سکانس هایی که گلفام به تنهایی در آن ایفای نقش می کند، شخصیت واقعی او به صورت پر رنگ تری نمایان می شود و این باعث می شود که من با کارگردان تصویر ارتباط بیشتری داشته باشم و در ایفای نقش سکانس های خود با او هماهنگ باشم."
همچنین داملا سونمز در این برنامه درباره ی نقش گلرو و حضورش در این سریال گفت: "زمانی که این پروژه به من پیشنهاد شد تصمیم به بازی در هیچ کاری نداشتم. من قصد داشتم که تحصیلات خود را در زمینه ی بازیگری ادامه دهم و چند وقتی استراحت کنم. اما وقتی سناریو را خواندم حکایت این مجموعه برای من بسیار جالب بود و احساس کردم که موضوع آن از نظر روانشناسی بسیار جذاب خواهد بود. زیرا داستانی متفاوت از دیگر سریال ها به همراه داشت و این تفاوت من را تحت تاثیر قرار داد. اکیپ نیز برای من بسیار مهم است و خوشحال هستم که با جانان، باریش و سرجان کار می کنم."
سرجان بازیگر نقش جهان نیز در این مورد گفت: "من از اولین بازیگرانی بودم که برای بازی در این سریال تایید شدند. نقش من بسیار حساس است و همانطور که قبلا نیز گفته ام برای این نقش تحقیقات بسیاری انجام دادم و با مربی گری جانان ارگودر بازیگر نقش گلفام صرفا برای بازی در این سریال کلاس هایی را گذراندم. برای یک بازیگر بازی نقش های پیچیده و غیر معمول مانند نقش جهان در این سریال شانس بسیار بزرگی است که نصیب هر کس نمی شود. اما همیشه معتقد هستم بازیگری کاری گروهی است و ایفای یک نقش زمانی موفق خواهد بود که کار گروه موفق و هماهنگ باشد."

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید