شنبه, 29 خرداد 1395 00:00

بوراک و فحریه، برازنده ترین زوج سال 2015

بنابر اخبار سایت های خبری ترک، بوراک اوزچیویت و فحریه اوجن از میان زوج های هنرمند دنیای سینما و تلویزیون ترک، به عنوان بهترین و مناسب ترین زوج انتخاب شدند. این انتخاب از طریق نظر سنجی سایت پولتیو انجام گرفت. با وجود اینکه رابطه ی سینم کوبال و کنعان امیرزالی اوغلو (کاراکتر ایزل) که به تازگی با یکدیگر ازدواج کردند، در سال 2015 بسیار مورد توجه قرار گرفته و اخبار لحظه به لحظه ای از آنان در حال انتشار است، اما در نظرسنجی ای که توسط سایت poltio.com انجام شد، بوراک و فحریه از میان 16 هزار رای داده شده با 38% رای به عنوان برازنده ترین زوج سال انتخاب شدند. ایندو از سال 2014 با هم رابطه ی عاشقانه دارند و به زودی قرار است با یکدیگر ازدواج کنند. این دو در سریال چکاوک با هم همبازی بودند. همچنین در این نظرسنجی به ترتیب "سرنای ساریکایا و کرم بورسین" با 26% در رده ی "دوم"، "مروه بلور و مورات دالکیلیچ" در رده ی "سوم" و "نسلیحان آتاگول و کادیر دوغلو" در رده ی "چهارم" جای گرفتند.

 

همچنین علیرغم محبوبیت فراوانی که سینم و کنعان امیرزالی اوغلو دارند، در این نظرسنجی با 7% رای در رده ی پنجم این بررسی آنلاین قرار گرفتند.

 

کدامیک از بازیگران زیر را به عنوان خوش تیپ ترین بازیگر مرد ترک می دانید؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
کدامیک از بازیگران زیر را به عنوان خوش تیپ ترین بازیگر مرد ترک می دانید؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

1 نظر

  • پاسخ دهید دوشنبه, 15 آذر 1395 15:33 فرستاده شده توسط مهرنوش.

    سلام دو زوج هنري نسليحان و بوراك هستند در فيلم كارا سودا واقعا باري هر بي نظير بود و من كاراكتر هر دو را دوست دارم ولي دو زوج هنري كه با هم ازدواج كردنند من به نسليحان و كادير رأي مي دهم

    گزارش کردن

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید