جمعه, 04 تیر 1395 00:00

ارکان پتکایا، شوکران را هم فراری داد؟

طبق شایعه ای که در مورد بحث میان ارکان پتکایا و شکران اوالی شکل گرفته بود، چشم ها به سوی شکران برگشت. اینکه آیا او نیز در نیمه ی راه از سریال جدا خواهد شد یا نه، سوال بزرگی در ذهن همه ی طرفداران این مجموعه باقی گذاشت. به همین دلیل شکران به تازگی پستی از صفحه ی اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و در این پست جدا شدن خود را از مجموعه ی گوزل رسما اعلام کرد. اما برخلاف شایعات به وجود آمده ی گذشته، او با رضایت کامل و بدون هیچ کدورتی از کادر گوزل خارج شده است و طبق گفته ی ارکان هیچ مشکلی بین آنها نیست.
شکران در این پست اعلام کرد: "اکیپ زیبا،.... در ابتدا از استاد عزیزم که هر زمان می بینمش لبخند بر لبانم می نشیند "آلتان دونمز" عزیز کارگردان مجموعه و سپس از تمام اکیپ همراه او تشکر و قدردانی می کنم.....
بعد از سریال شرافت، حضور در کادر گوزل مانند این بود که گویی هیچگاه مجموعه ی شرافت به پایان نرسیده و هنوز ادامه دارد و دیدن شما هر روز صبح برای من خوشحالی بزرگی است......همچنین تمام دوستان همکارم.
دوستان عزیزتر از جانم ارکان، ابرو، جوان ترین های اکیپ و همان قدر هم موفق ترین ها، آلینا، لیلا و بوراک. همچنین حمیرای گرانقدر و باریش عزیز، از تک تک شما بسیار ممنون و متشکر هستم.
سفر کاراکتر عایشه که بسیار دوستش می دارم تا همین جا بود و در اینجا از کسانی که خواستند تا من در این سفر به این کاراکتر نفس ببخشم یعنی شرکت تولید اندمول تشکر ویژه دارم. در فصل آینده، سریال گوزل با اکیپ بسیار عالی خود به راه خود ادامه خواهد داد. از صمیم قلب برایشان آرزوی موفقیت دارم. به امید دیدار."
به دنبال این صحبت ها طرفداران سریال گوزل کنجکاو شدند که شکران بر طبق چه پایانی و با چه سناریویی از مجموعه جدا خواهد شد. همچنین این پست بار دیگر ثابت کرد که مشکل میان ارکان و شکران شایعه ای بیش نبوده است.

کدامیک از بازیگران زیر را به عنوان خوش تیپ ترین بازیگر مرد ترک می دانید؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
کدامیک از بازیگران زیر را به عنوان خوش تیپ ترین بازیگر مرد ترک می دانید؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

2 نظر

  • پاسخ دهید جمعه, 08 مرداد 1395 00:28 فرستاده شده توسط مینا

    بالاخره فهمیدیم که عایشه چطور از سریال جدا میشه.وقتی پدر جهان میخاست تو شرکت خودشو بکشه جهان نمیذاشت و همون موقع هم عایشه میاد تو بعد صدای شلیک که میخوره به عایشه. بیچاره

    گزارش کردن
  • پاسخ دهید جمعه, 04 تیر 1395 11:54 فرستاده شده توسط فاطمه

    این ارکان که همه ی زن های سریال رو داره فراری میده

    گزارش کردن

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید