جمعه, 25 تیر 1395 00:00

پیشنهاد یک میلیون دلاری مریم اوزرلی

آوازه ی شهرت مریم اوزرلی (کاراکتر خرم سلطان در سریال حریم سلطان) نه تنها در ترکیه بلکه به دنیای عرب و خاورمیانه نیز رسیده است. شهرت او در این کشورها باعث شده که او از کشورهای عربی پیشنهادات کاری زیادی دریافت کند. علاوه بر این مریم قصد دارد به زودی یک برند لوازم آرایشی به نام خودش را به ثبت برساند و فروش آن را در کشورهای عربی آغاز کند. طبق اخبار جدید، ستاره ی عرب "فیاض السعید" به مریم اوزرلی برای بازی در کلیپ جدیدش پیشنهاد همکاری داده است.

مریم که در ترکیه برای حضور در فیلم ها، سریال ها و فیلم های تبلیغاتی دستمزدهایی با ارقام نجومی دریافت می کند، این بار نیز برای بازی در این کلیپ دستمزدی چندین رقمی طلب کرده است. طبق اخبار سایت های خبری، مریم برای این پروژه از السعید مبلغ یک میلیون دلار خواسته که این مبلغ هم السعید و هم طرفداران عرب او را متعجب ساخته است. درخواست دستمزدی حدودا سه میلیون لیری برای بازی پنج دقیقه ای در یک کلیپ، باعث شد تا در مورد این هنرپیشه ی آلمانی بگویند: "آیا مریم خود را ستاره ی هالیوود می داند؟"

مریم اوزرلی به دنبال این اخبار ساعاتی پیش پستی از تصویر این خبر در یکی از سایت های خبری را در صفحه ی اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و نوشت: " این خبر را مادرم برای من فرستاد. تشکر می کنم که با چنین اخباری مرا می خندانید." در این پست او خبر مورد نظر را تکذیب کرد و اعلام کرد که این اخبار دروغ است. بعد از این آشکارسازی مریم باید منتظر عکس العمل های بعدی از سازندگان این خبر در سایت های خبری بود. گذشت زمان درستی و یا نادرستی این اخبار و دلیل این پست اینستاگرام مریم را روشن خواهد ساخت.

 

کدامیک از بازیگران زیر را به عنوان خوش تیپ ترین بازیگر مرد ترک می دانید؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
کدامیک از بازیگران زیر را به عنوان خوش تیپ ترین بازیگر مرد ترک می دانید؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید