سه شنبه, 01 تیر 1395 00:00

باده ایشجیل دیروز از همسرش طلاق گرفت

ازدواج باده ایشجیل (کاراکتر بانو در سریال کوزی گونی) و مالکوچ سوآلپ پس از سه سال دیروز به پایان رسید. سوآلپ که یک تاجر است از قاضی دادگاه خواست تا این طلاق را هر چه سریعتر جاری کند تا هر دو طرف از این وضعیت خلاصی یابند. این ازدواج پس از ماه ها جنگ پر از اتهامات دو طرفه که بین این دو نفر جریان داشت بالاخره پایان یافت. این زوج پس از آخرین مذاکره در دادگاه از یکدیگر طلاق گرفتند. آنها تصمیم گرفتند که توافقنامه ی طلاق شان را از نظر خبرنگاران پنهان نگاه دارند اما نتیجه برای هر دو نفر راضی کننده بود. مالکوچ سوآلپ به قاضی التماس کرد که آنها را نا امید نکند و به اسارت هر دو طرف پایان دهد. آنها بر سر مسائل مالی دچار اختلاف بودند که گویا بالاخره اختلافات بین آنها حل شده است.

آنها دعوایی نیز بر سر حضانت پسر شان داشتند. باده ایشجیل چندی پیش در مورد مسئله ی حضانت فرزندش به خبرنگاران گفت: "ما قصد نداریم که ارتباطمان را کاملا قطع کنیم چرا که این به ضرر پسرمان است. " اما با همه این احوال توافقنامه ازدواج باده ایشجیل و همسرش فاش شد و نشان از این داشت که باده در دادگاه برنده شده است. باده ایشجیل بر طبق این توافقنامه 600 هزار لیر غرامت و 70 هزار لیر ماهیانه به عنوان نفقه از سوآلپ دریافت خواهد کرد. مالکوچ هم خواستار ۵۰۰ هزار لیر تضمینات بود که در توافق جدید از این درخواستش انصراف داد طی این توافق نامه حق حضانت پسرشان آزور به باده داده شد. مالکوچ هر وقت بخواد میتونه بچشو ببینه و در صورت هرگونه تخلفی ، در عیدها و آخر هفته میتونه پسرش را ملاقات کند. مالکوچ هر ماه ۴ هزار لیر به عنوان حق رشد و سپرده پسرش پرداخت خواهد کرد. 

حق مالکیت خانه شان در Ulus Savoy Konutları که بارها باعث اختلاف بین این دو بود به مالکوچ داده شد و باده قبول کرد سهم خودش را واگذار کند. باده همچنین تمام جواهراتی که مالکوچ به عنوان یادگار پدرش به او داده بود را به شوهر سابقش پس داد. طرفین هرچه جواهر دست یکدیگر دارند را پس خواهند داد. مالکوچ ماشین BMW رو به باده واگذار کرد‌ و در آخر طرفین از شکایت های قبلی که علیه همدیگر کرده بودند اعلان فراغت کردند.

کدامیک از بازیگران زیر را به عنوان خوش تیپ ترین بازیگر مرد ترک می دانید؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
کدامیک از بازیگران زیر را به عنوان خوش تیپ ترین بازیگر مرد ترک می دانید؟ (می توانید دو مورد را انتخاب کنید)
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

 

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید