شنبه, 15 آبان 1395 00:00

آژانس کارآگاهی جامع درک جنتلی

آژانس کارآگاهی جامع درک جنتلی (Dirk Gently's Holistic Detective Agency) نام یک سریال علمی‌تخیلی که بر اساس کتابی از داگلاس آدامز ساخته شده است. نویسندگی این مجموعه توسط مکس لندیس انجام شده و در آن ساموئل بارنت به عنوان کارآگاه درک جنتلی و الایجا وود نیز به عنوان شخص همراه او تاد، نقش آفرینی می‌کنند.

این مجموعه به طور مشترک توسط شبکه بی‌بی‌سی آمریکا و شبکه اینترنتی نت فلیکس تهیه شده است. پخش هفتگی این سریال از ۲۲ اکتبر ۲۰۱۶ از شروع شده و تمام اپیزودهای آن تا ماه دسامبر بر روی سایت نت فلیکس قرار می‌گیرد. داستان این سریال در باره تاد بروز من پیش خدمت یک هتل است که زندگی اش هیجان خاصی ندارد اما اتفاقات بدی در انتظار اوست. یک روز از او که در هتل مشغول کار است خواسته می شود که برای سرویس دهی به پنت هاوس هتل برود جایی که با جسد پاتریک اسپرینگ میلیونر مواجه می گردد.

زنجیره ای عجیب و غریب از اتفاقات باعث می شود که تاد کارش را از دست بدهد و تحت تعقیب قرار گیرد. اینجاست که او با درک جنتلی ملاقات می کند، مردی عجیب که بسیار تند حرف می زند و برای تحقیق درباره ی قتل استخدام شده است. درک باور دارد که مقدر شده او و تاد با یکدیگر این معما را حل کنند. درک ابتدا موفق می شود که تاد را برای همکاری با خود متقاعد کند و سپس با شخصیت های خطرناک و وحشی مواجه می شود که زندگی را برایش پیچیده تر می کنند.

درک به وسیله ی یک قاتل خطرناک دزدیده می شود و ... برای فهمیدن بقیه ی ماجرا می توانید هر شنبه شبکه بی بی سی امریکا را دنبال کنید. امتیاز این سریال تا کنون 7.9 از 10 است که امتیاز خوبی محسوب می شود و شاید بتواند شما را برای دیدن این سریال زیبا ترغیب کند تا مانند بسیاری دیگر از تماشای آن لذت ببرید.

 

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید