شنبه, 15 آبان 1395 00:00

سریال علمی تخیلی بی انتها (timeless)

بی انتها یک سریال داستانی علمی تخیلی است که در شبکه NBC آمریکا تولید شده و از 3 اکتبر 2016 به روی آنتن رفته است. این داستان ماجراجویی های سه انسان عجیب را روایت می کند. یکی از آنها یک پروفسور تاریخ، دیگری یک دانشمند و نفر سوم یک سرباز است. آنها تلاش می کنند تا جلوی گارسیا فلین را که یک مجرم سفر در زمان است و قصد دارد تاریخ آمریکا را تغییر دهد بگیرند.

فصل اول آن شامل 16 قسمت است که خلاصه ای از شرح ماجرای آن از این قرار است. یک ماشین آزمایشی سفر در زمان توسط مامور سابق امنیت ملی، گارسیا فلین، دزدیده می شود یک تیم شامل پروفسور لوسی پترسون، سرباز وایات لوگان و مهندس روفوس کارلین با استفاده از یک نمونه آزمایشی از ماشین زمان به گذشته فرستاده می شوند تا او را دستگیر کنند.

آنها به زودی در می یابند که فلین و شرکایش تصمیم دارند که تاریخ آمریکا را بازنویسی کنند. بازنویسی ای که به هر سه نفر آنها مربوط می شود. نگرانی اصلی لوسی به مادر بیمارش برمی گردد. وایات در حال عزاداری برای مرگ همسرش نشان داده می شود. روفوس که دانشمند توسعه دهنده ی ماشین زمان است به خاطر اینکه فلین اختراعش را دزدیده سخت پریشان است.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید