دوشنبه, 29 آذر 1395 00:00

سریال تاج پادشاهی (The Crown)

سریال تاج یک سریال داستانی زندگی نامه ای که نویسنده و کارگردان آن پیتر مورگان است. این سریال که از شبکه نت فلیکس پخش می شود به سفارش سونی پیکچرز تلویژن ساخته شده است. این سریال که یک داستان زندگینامه ای است، داستان سلطنت ملکه الیزابت دوم بر انگلستان را روایت می کند. فصل اول، در 10 قسمت یک ساعته تهیه شده که قسمت اول آن در تاریخ چهارم نوامبر 2016 پخش شد.
بازخورد این سریال هم در بین بینندگان و هم منتقدین بسیار مثبت بوده و حتی توانست جایزه ی بهترین اجرا، نوشته، فیلمبرداری، ارزش های تولید و به همان نسبت شخصیت پردازی دقیق تاریخی از دوران سلطنت ملکه الیزابت از نظر منتقدین را به خود اختصاص دهد. هم اکنون فصل دوم این سریال در حال تولید می باشد.

این سریال داستان زندگی ملکه الیزابت دوم را از زمان ازدواج او در سال 1947 تا زمان حاضر روایت می کند. سازندگان این سریال پیش بینی می کنند که 60 قسمت در 6 فصل ساخته شود. فصل اول اتفاقات بعد از سال 1955 را با بازی "کلر فوی" در نقش ملکه الیزابت در بخش اول سلطنتش به تصویر می کشد.
خلاصه ای از قسمت اول را می توانید در اینجا بخوانید:
در سال 1947، پرنس فیلیپ از دانمارک و یونان (مت اسمیث) از عناوین سلطنتی اش چشم پوشی کرده و تمام ارتباطات خارجی اش را کناری می گذارد تا بتواند با ملکه الیزابت ( با بازی کلر فوی) ازدواج کند. کسی که وارث احتمالی شاه جرج پنجم (با بازی جرد هریس) است... برای دانلود این سریال زیبا می توانید به لینک های زیر مراجعه کنید:

 فردا دانلود

آوا دانلود

 

بهترین سریال خارجی چند سال اخیر از نظر شما کدامست؟
بهترین سریال خارجی چند سال اخیر از نظر شما کدامست؟
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

از نظر شما بهترین سریال کمدی خارجی در سال های اخیر کدامست؟
از نظر شما بهترین سریال کمدی خارجی در سال های اخیر کدامست؟
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید