جمعه, 12 خرداد 1396 11:42

سریال دروغ های کوچک بزرگ (Big Little Lies)

سریال هفت قسمتی و پرستاره‌ی Big Little Lies یکی از مهم‌ترین محصولات تلویزیون ۲۰۱۷ است که نباید آن را از دست بدهید. این سریال بر اساس رمانی با همین نام نوشته لیان موریارتی ساخته شده است. هر چند داستان پیرامون یک جنایت است، اما بیننده تا پایان چیزی در مورد مقتول و یا حادثه قتل نمی داند و زمان زیادی را صرف شناختن شخصیت های ماجرا می کند.
سه شخصیت اصلی داستان، زن هستند. نیکول کیدمن، بازیگر برنده جایزه اسکار نقش سیلیست رایت را بازی می کند؛ وکیلی که خانه دار شده و آزار شوهرش را تحمل می کند. ریس ویترسپون در نقش مدلین مک کنزی ظاهر می شود؛ یک نوجوان از ازدواج اول و یک فرزند خردسال از همسر دومش دارد و با درایت و مدیریت خود، دوستان و همسایه هایش را راهنمایی می کند در حالی که خودش درگیر مشکلات زیادی است. شایلین وودلی، نقش جین چپمن را بازی می کند که تازه وارد محله جدید شده و از طریق مدرسه پسرش با دو زن دیگر آشنا شده است.

 

این سریال بیننده را به درون قلب هر یک از شخصیتها می برد و با احساسات آنها همراه می کند. این داستان، در مفاهیمی چون قضاوت و گناه کند و کاو می کند و واکنش های معمول انسان را در شرایط مختلف به چالش می گیرد. نیکول کیدمن در این سریال خارق العاده ترین بازی خود را ارائه داد و هر چند امسال، برای بازی در فیلم لیون نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود، بسیاری از منتقدان معتقدند بازی اش در این سریال دوباره او را به اوج رساند.
کیدمن در گفتگو با مجله اینترتینمنت ویکلی، هم بازی اش الکساندر اسکارشگرد را که نقش همسرش را بازی می کرد تحسین کرد و گفت به قدری با او راحت بود که می توانست در شخصیت سلیست رایت غرق شود. خانم کیدمن می گوید این شخصیت در روح روانش رخنه کرده بود به گونه ای که بارها پس از فیلمبرداری به خانه می رفت و ساعتها می گریست.

 

پس از پخش قسمت آخر این سریال، بسیاری از هواداران به شبکه های اجتماعی سرازیر شدند و از اینکه سریال محبوبشان به پایان رسیده ابراز ناراحتی کردند. برخی، کارزارهای مجازی برای ساخت تهیه فصل دوم راه انداختند و برخی دیگر، هنوز مبهوت پایان غیرمنتظره و هوشمندانه این سریال هستند. با توجه به موفقیتی که این سریال در مدت کوتاهی از آن خود کرد می توانید تصمیم بگیرید که علاقمند به تماشای آن هستید یا خیر؟ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی این سریال نگاهی به نقد آن در اینجا بیاندازید.

کدامیک از سریال های جدید را بیشتر می پسندید؟
کدامیک از سریال های جدید را بیشتر می پسندید؟
برای رای دادن لااقل یک گزینه را باید انتخاب کنید.

نظر دهید

تمامی گزینه هایی که با ستاره مشخص شده اند باید پر شوند. کد HTML مورد قبول نیست.

جستجوی مطالب

خبرنامه

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد سریال ها و بازیگران
با وارد کردن آدرس پست الکترونیک خود خبرنامه ما را دریافت نمایید